Украина / Промышленность

Ювілейне свято першого дзвоника

Хорол, 1 вересня – представники ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» на чолі з головою наглядової ради Володимиром Почепом та генеральним директором Артемом Кузьменко завітали на День знань до Навчально-виховного комплексу міста.

Цього дня цей навчальний заклад святкує своє 20-річчя. Першовересень 1994 року по-особливому запам’ятався місцевій громаді, адже саме тоді гостинно відчинила двері для 485 учнів Хорольська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №4. От і сьогодні цей заклад вже вдвадцяте зібрав на Свято першого дзвоника у межах свого подвір’я щирих друзів – школярів, батьків і меценатів. З початком нового навчального року прийшли привітати й керівники Хорольського комбінату.

«Шановні учні, вчителі, батьки та всі присутні! Дозвольте від імені нашого підприємства поздоровити Вас зі святом Першого вересня – Днем знань! По-перше, я хочу звернутись до першокласників, побажати їм плідного навчання, чудових шкільних років та здобути хорошу освіту. Адже всі ми знаємо, що фундамент освіченості набувається саме в школі. Сьогодні ні для кого не являється секретом, що держава знаходиться дійсно у тяжкому стані. Тому нашому поколінню, нашим дітям, нашим першокласникам потрібно буде розбудовувати та відбудовувати нашу державу. Для цього їм знадобляться якісні знання. Хочу побажати всім учням любові до школи, до своєї родини, вчителів, любові до нашої держави. Ми, як градоутворююче підприємство міста, допомагали, допомагаємо і будемо допомагати школі. Йдучи сьогодні до Вас на свято, поспілкувавшись між собою, дійшли до такого висновку: започаткувати стипендію від молококомбінату кращим учням школи. Думаю, найближчими днями разом з директором Вашого закладу визначимось з деталями. Адже впевнені, що на сьогоднішній день ці кошти не будуть зайвими. Навчайтесь, набувайте знань!», - саме такими словами звернуся голова наглядової ради ПАТ «Хорольський МКК ДП» до школярів, їх батьків та усіх присутніх на святковій лінійці.

За подарунок від комбінату цього разу слугували жалюзі для класних кімнат, а також особисті подарунки першачкам у вигляді шкільного приладдя. Окрім введення стипендії для відмінників та оздоблення навчальних приміщень генеральний директор Хорольського комбінату Артем Кузьменко пообіцяв допомагати і в інших питаннях: «Доброго дня, шановні учні, гості, батьки! Ще раз хочу поздоровити Вас зі святом. Побажати всім здоров’я, сімейного щастя, благополуччя та мирного неба над головою! Ми всі розуміємо наскільки нині нашій з Вами країні потрібні нові, прогресивні знання. Україна рухається в новому напрямку і це покоління, яке стоїть перед нами, дійсно буде будувати її майбутнє. Зі своєї сторони ми розуміємо, що якісна освіта потребує не менш якісної бази. Обговоривши це питання з головою наглядової ради нашого комбінату, обіцяємо надавати допомогу в межах можливого. Нам відомі проблеми школи і комбінат готовий максимально сприяти тому, щоб діти мали змогу здобувати якісну освіту».

Цього року вперше переступили поріг школи 16 дітлахів, які сформували єдиний перший клас. Відбулися зміни й у педагогічному колективі – відтепер у вчительській буде на чотири викладачі більше. Загалом урочиста лінійка насичена патріотизмом: гімн України, жовто-блакитне оформлення навчального закладу, тематичні пісні у виконанні учнів, національний одяг. Майже кожна настанова, чи то від директора школи, чи від гостей, закликає любити та поважати свою Батьківщину.

По закінченню урочистостей під радісний дитячий галас школярі розбіглись по класним кімнатам. Цього року перше заняття, так званий урок миру «Україна – єдина країна!», несе в собі значно більше смислове навантаження та свідоме розуміння, ніж раніше.

До декількох класів завітали й керівники молококомбінату. Першокласники поруч з батьками ще під враженнями свята розглядають подарунки. Випускники ж виважені та здається вже налаштовані на навчання. Саме до старшокласників звернувся голова наглядової ради молокозаводу Володимир Почеп: «Шановні випускники! Головна ідея, яку я хочу донести до вас: навчайтесь! Навчайтесь в першу чергу для себе самих. Не для своїх батьків, не для вчителів. Повірте, батьки будуть підтримувати вас поки є змога. Але ж ви повинні розуміти, що у велике плавання – в доросле життя вам іти самостійно. Тож сумлінно навчайтесь, набувайте знань та досягайте бажаних висот!».

Контактная информация

Похожие материалы

04.06.2012
Спиртзавод в Молдове перейдет на биогаз
На спиртовом заводе в Хынчешты, Молдова, завершается монтаж оборудования биогазовой станции. Запуск производства биогаза планируется на конец июля - начало августа 2012 г.
03.01.2012
“Huo Long Biogas” выходит на рынок СНГ
Китайская компания производитель биогазовых станций “Huo Long Biogas” приняла решение о выходе на рынок Европы и СНГ.
03.08.2011
Технологии Siemens отвечают ключевым стандартам «умных» сетей
Предлагаемые сектором «Энергетика» концерна Siemens системы регулирования мощности электросети линейки Spectrum Power, защитные устройства, системы автоматизации для подстанций и коммутаторы Ethernet отвечают всем требованиям международных стандартов IEC 61968 и IEC 61850 в отношении решений по созданию «умных» сетей будущего.

Комментарий

Captcha