Украина / Политика

Віце-прем'єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко відвідає Центр „Промінь надії”

У вівторок, 28 лютого о 13-00, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко відвідає Макарівський районний комунальний заклад Центр соціальної підтримки дітей та сімей „Промінь надії” (Київська область, смт. Макарів, вул. Донецька, 16а).

Центр є новою для України інноваційною моделлю соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення, таких як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, сім’ї з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах і де є загроза вилучення дітей, матері з новонародженими дітьми, які потребують захисту і підтримки у догляді за дітьми. Головна мета Центру – створення умов для розвитку і виховання дітей в своїх сім’ях, повернення дітей до рідних сімей або, якщо це неможливо, – проживання і виховання в умовах, максимально наближених до сімейних з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб кожної дитини.

Ідея створення Центру, розробка моделі та реалізація проекту належить Представництву благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні, www.hopeandhomes.org.ua, яке з 1998 року впроваджує інноваційні проекти і програми, які стають згодом частиною державної політики у сфері захисту дітей. В рамках реалізації проекту було закрито дитячий будинок „Барвінок”, а Центр передано у комунальну власність району.

Під час візиту буде презентовано модель роботи Центру, який є першим у Україні комплексом послуг, що розроблялися у відповідності до потреб дітей і сімей, проживаючих на території району. Послуги та методики роботи Центру сфокусовані на збереженні, реабілітації, відновленні сім’ї,

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. +38 (044) 483-77-83 чи по e-mail: dima@hopeandhomes.org.ua (контактна особа – Дмитро Чуприна).

Контактная информация

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. +38 (044) 483-77-83 чи по e-mail: dima@hopeandhomes.org.ua (контактна особа – Дмитро Чуприна)

Похожие материалы

10.06.2011
В Украине исчезло 500 населенных пунктов
Об этом на заседании Центра социально-консервативной политики (Украина), посвященному местному самоуправлению, сообщил научный сотрудник Института социологии НАН Украины Андрей Зоткин. По его словам, еще около 8 тысяч сел потеряли возможность самовоспроизводства. Произошло это за период независимости Украины.
03.05.2012
Поиск эффективной комбинации управленцев. Эксперты о кадровых перестановках
Во власти произошли заметные кадровые перестановки. Президент Виктор Янукович назначил Андрея Клюева секретарем Совета национальной безопасности и обороны Украины. Другим президентским указом Раиса Богатырева назначены вице-премьер-министром — министром здравоохранения Украины. Экспертные оценки этих назначений неоднозначны: некоторые политологи называют их «сенсационными», некоторые — видят здесь сугубо рабочий момент.
27.05.2011
Канадские и польские СМИ готовы бесплатно пиарить Украину
Сразу несколько СМИ из Канады и Польши сообщили о готовности бесплатно публиковать материалы положительного характера, связанные с Украиной. Произошло это в результате начала работы PR-менеджера Украины Сайта развития туризма в Украине UkraineCityGuide.com Жанны Кобылинской.

Комментарий

Captcha