Украина / Политика

Віце-прем'єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко відвідає Центр „Промінь надії”

У вівторок, 28 лютого о 13-00, Віце-прем'єр-міністр України – Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко відвідає Макарівський районний комунальний заклад Центр соціальної підтримки дітей та сімей „Промінь надії” (Київська область, смт. Макарів, вул. Донецька, 16а).

Центр є новою для України інноваційною моделлю соціальної підтримки найбільш вразливих категорій населення, таких як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, сім’ї з дітьми, які опинились в складних життєвих обставинах і де є загроза вилучення дітей, матері з новонародженими дітьми, які потребують захисту і підтримки у догляді за дітьми. Головна мета Центру – створення умов для розвитку і виховання дітей в своїх сім’ях, повернення дітей до рідних сімей або, якщо це неможливо, – проживання і виховання в умовах, максимально наближених до сімейних з урахуванням індивідуальних особливостей і потреб кожної дитини.

Ідея створення Центру, розробка моделі та реалізація проекту належить Представництву благодійної організації „Надія і житло для дітей” в Україні, www.hopeandhomes.org.ua, яке з 1998 року впроваджує інноваційні проекти і програми, які стають згодом частиною державної політики у сфері захисту дітей. В рамках реалізації проекту було закрито дитячий будинок „Барвінок”, а Центр передано у комунальну власність району.

Під час візиту буде презентовано модель роботи Центру, який є першим у Україні комплексом послуг, що розроблялися у відповідності до потреб дітей і сімей, проживаючих на території району. Послуги та методики роботи Центру сфокусовані на збереженні, реабілітації, відновленні сім’ї,

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. +38 (044) 483-77-83 чи по e-mail: dima@hopeandhomes.org.ua (контактна особа – Дмитро Чуприна).

Контактная информация

За детальнішою інформацією звертайтесь за тел. +38 (044) 483-77-83 чи по e-mail: dima@hopeandhomes.org.ua (контактна особа – Дмитро Чуприна)

Похожие материалы

27.10.2011
А. Корнацкий: Землю все-таки собираются продать иностранцам
Комментарий председателя общественной организации «Крестьянский фронт» Аркадия Корнацкого на высказывание министра аграрной политики и продовольствия Украины Николая Присяжнюка относительно скупки земли нерезидентами после вступления в силу закона «О рынке земли»: «Нет у них желания скупить землю. Есть желание арендовать, работать, инвестировать… И в этом направлении мы поддерживаем такие инициативы».
10.06.2011
Эксперты призывают к расширению полномочий местной власти
На заседании Центра социально-консервативной политики (Украина) социологи, политики и другие специалисты обсудили проблемы и перспективы местного самоуправления в Украине, а также поговорили о федерализации как о возможном пути развития страны.
14.12.2011
Украинские эксперты об итогах российских парламентских выборов: "Общество четко сигнализирует о том, что хочет чего-то другого"
Глава Центра политических исследований "Пента" Владимир Фесенко считает, что результаты выборов в Государственную Думу РФ не отразятся на политике России относительно Украины, поскольку, утверждает он, внешняя политика и, в частности, характер отношений с Украиной определяются не в парламенте. Соответственно, результаты газовых переговоров, которые сейчас ведутся нашими государствами, будут, по словам Фесенко, определяться в Кремле, в "Газпроме", но никак не в Государственной Думе.

Комментарий

Captcha