Украина / Финансы и банки

Триває святкова пропозиція Діамантбанку

До завершення дії святкової пропозиції, впровадженої з нагоди святкування Дня народження Банку, залишається десять днів. Відмітимо, що від початку дії пропозиції майже 1000 клієнтів стали власниками тарифного пакета та отримали бонуси.

Нагадаємо, що в рамках пропозиції клієнти мають можливість отримати бонус +1% до діючої відсоткової ставки будь-якого депозиту у національній валюті та банківських металах, а також придбати Тарифний пакет «Депозитний» за спеціальною ціною – 1 гривня.

Ставши власником тарифного пакета, Ви отримуєте безліч переваг:

-підвищену відсоткову ставку до депозиту (+0,5% у національній валюті, +0,25% в іноземній валюті);
-безкоштовне відкриття поточних рахунків у 3-х з 12 видів валют;
-безкоштовне відкриття ощадних рахунків у гривні, доларах США та євро (поєднує високу дохідність депозитного вкладу та гнучкість поточного рахунку);
-знижка у розмірі 10% на оренду індивідуального сейфа;
-безкоштовне отримання картки преміум-класу та дебетної картки MasterCard Debit з можливістю безкоштовного зняття готівки двічі на місяць у будь-якому банкоматі України;
-безкоштовне підключення послуг: Інтернет-банкінг та СМС-банкінг;
-безкоштовне відкриття рахунку у банківських металах.

Пропозиція діє по всій території України до 03.12.2014 року включно.

Ознайомитися з детальною інформацією можна на офіційному сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за телефоном 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

21.03.2012
Диамантбанк оснастил жизненно важным оборудованием уже 30-ю больницу в Украине
В марте 2012 года Диамантбанк оснастил новым медицинским жизненно важным оборудованием Центральную городскую клиническую больницу №3 г. Донецк. А именно, медицинское учреждение получило: неонатальный комплекс НО-АФ-КР-1, три светодиодных облучателя НО-АФ-LED, а также отсасыватель 7А-23Д.
01.10.2013
Страховые компании «УНИКА» и «УНИКА Жизнь» – победители рейтинга «ТОП-100. Крупнейшие компании Украины»
Страховые компании «УНИКА» и «УНИКА Жизнь», входящие в UNIQA Insurance Group, признаны одними из самых стабильных и влиятельных бизнесов в Украине по результатам исследования «ТОП-100. Крупнейшие компании Украины».
22.11.2013
iPay.ua - увеличен лимит по переводу денежных средств с карты на карту он-лайн до 5000 грн
Уже с 14.11.2013 года на сервисе iPay.ua доступны новые лимиты по переводу с карты на карту в интернете. Услуга реализована совместно с ПАТ «Альфа банк Украина». Теперь для большего удобства пользователей, сервис iPay.ua, при поддержке ПАТ «Альфа Банк» увеличил лимиты по переводу денежных средств, между различными платежными системами: - 1 операция - до 1000 грн., - 1 день -до 15 операций, сумма перевода - 5000 грн. - 1 месяц - до 50 операций, сумма перевода - 5000 грн.

Комментарий

Captcha