Украина / Финансы и банки

Триває святкова пропозиція Діамантбанку

До завершення дії святкової пропозиції, впровадженої з нагоди святкування Дня народження Банку, залишається десять днів. Відмітимо, що від початку дії пропозиції майже 1000 клієнтів стали власниками тарифного пакета та отримали бонуси.

Нагадаємо, що в рамках пропозиції клієнти мають можливість отримати бонус +1% до діючої відсоткової ставки будь-якого депозиту у національній валюті та банківських металах, а також придбати Тарифний пакет «Депозитний» за спеціальною ціною – 1 гривня.

Ставши власником тарифного пакета, Ви отримуєте безліч переваг:

-підвищену відсоткову ставку до депозиту (+0,5% у національній валюті, +0,25% в іноземній валюті);
-безкоштовне відкриття поточних рахунків у 3-х з 12 видів валют;
-безкоштовне відкриття ощадних рахунків у гривні, доларах США та євро (поєднує високу дохідність депозитного вкладу та гнучкість поточного рахунку);
-знижка у розмірі 10% на оренду індивідуального сейфа;
-безкоштовне отримання картки преміум-класу та дебетної картки MasterCard Debit з можливістю безкоштовного зняття готівки двічі на місяць у будь-якому банкоматі України;
-безкоштовне підключення послуг: Інтернет-банкінг та СМС-банкінг;
-безкоштовне відкриття рахунку у банківських металах.

Пропозиція діє по всій території України до 03.12.2014 року включно.

Ознайомитися з детальною інформацією можна на офіційному сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за телефоном 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

29.12.2011
Определены победители первого этапа акции «Золотые привилегии от VAB»
По результатам розыгрыша порядка 1000 владельцев карты «Активные сбережения» получили призы от VAB Банка – платежные карты премиум-класса и серебряные монеты к Новому году с изображением Дракона. Всего за период акции участники получат более 2000 бесплатных карт премиум-класса и 100 эксклюзивных серебряных монет.
07.11.2011
Участники Программы лояльности Диамантбанка уже получают призы
Диамантбанк внедрил уникальную для банковской системы Украины Программу лояльности 9 месяцев назад. За этот период участниками Программы стало большинство клиентов Банка – физических лиц, а наиболее активные из них уже получили первые подарки: мобильные телефоны Apple iPhone, а также портативные телевизоры.
15.12.2011
Роскошные горнолыжные курорты мира со скидками по картам MasterCard ПАО «АКТАБАНК»
Приближается время зимних праздников, которое непременно связано с посещением горнолыжных курортов.

Комментарий

Captcha