Украина / Финансы и банки

Триває святкова пропозиція Діамантбанку

До завершення дії святкової пропозиції, впровадженої з нагоди святкування Дня народження Банку, залишається десять днів. Відмітимо, що від початку дії пропозиції майже 1000 клієнтів стали власниками тарифного пакета та отримали бонуси.

Нагадаємо, що в рамках пропозиції клієнти мають можливість отримати бонус +1% до діючої відсоткової ставки будь-якого депозиту у національній валюті та банківських металах, а також придбати Тарифний пакет «Депозитний» за спеціальною ціною – 1 гривня.

Ставши власником тарифного пакета, Ви отримуєте безліч переваг:

-підвищену відсоткову ставку до депозиту (+0,5% у національній валюті, +0,25% в іноземній валюті);
-безкоштовне відкриття поточних рахунків у 3-х з 12 видів валют;
-безкоштовне відкриття ощадних рахунків у гривні, доларах США та євро (поєднує високу дохідність депозитного вкладу та гнучкість поточного рахунку);
-знижка у розмірі 10% на оренду індивідуального сейфа;
-безкоштовне отримання картки преміум-класу та дебетної картки MasterCard Debit з можливістю безкоштовного зняття готівки двічі на місяць у будь-якому банкоматі України;
-безкоштовне підключення послуг: Інтернет-банкінг та СМС-банкінг;
-безкоштовне відкриття рахунку у банківських металах.

Пропозиція діє по всій території України до 03.12.2014 року включно.

Ознайомитися з детальною інформацією можна на офіційному сайті Банку або зателефонувавши до Інформаційного центру за телефоном 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

29.03.2012
Весенний подарок от Porsche Finance Group: 0%* на три модели Volkswagen
Весной клиентов Porsche Finance Group ожидает приятный сюрприз: сверхвыгодные условия финансирования на покупку автомобиля своей мечты – от 0%* годовых! Акционное предложение распространяется на все модели автомобилей Volkswagen Tiguan, Volkswagen Golf, Volkswagen Passat и действует до 31 мая 2012 года.
01.02.2011
Сервис «BENEFIT.UA» - ваша путеводная звезда в многообразии банковских продуктов
В финансовых предложениях банков, поступающих в огромных количествах, легко запутаться. Кажется, что все эти условия по кредитам и депозитам абсолютно разные.
26.12.2012
АО «ФИНРОСТБАНК» поздравляет клиентов и партнеров с Новым Годом и Рождеством Христовым
Коллектив АО «ФИНРОСТБАНК» поздравляет всех с самыми светлыми и волшебными праздниками: наступающим Новым Годом и Рождеством Христовым.

Комментарий

Captcha