Украина / АПК

«Торчин» пропонує майонез до посту

У 2014 році Великий піст триватиме до дев’ятнадцятого квітня. До цього дня рекомендовано утримуватися від вживання м’яса, молока, яєць та риби. Сьогодні сучасні технології та широкий вибір продуктів надають нам набагато більше можливостей для приготування різноманітних пісних страв.

Окрім фруктів, овочів, сої, всіх можливих салатів та напівфабрикатів можна споживати пісний майонез «Торчин», до складу якого не входять продукти тваринного походження. Завдяки цьому новому продукту господині мають змогу приготувати поживні та смачні страви для своїх близьких.

Під час посту християни готуються до найголовнішого свята – Великодня. Піст – не мета, а засіб зосередитися та подумати про свій духовний розвиток, без цього піст стає лише дієтою. До речі, кожного року кількість осіб, що дотримуються посту, зростає на 2%. Вже зараз постує приблизно сім мільйонів людей.

Довідка:

Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2013 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.
За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031

Контактная информация

Похожие материалы

27.04.2012
Коллекционная серия «Сармат» – для любителей яркого футбола и вкусного пива
В конце апреля в продаже появилась коллекционная серия пива «Сармат», посвященная истории европейского футбола.
30.03.2012
Теперь сельскохозяйственные товары можно не только заказывать, но и оплачивать в интернет-магазине онлайн!
Отныне клиентам интернет-магазина «Сервис-Агромаркет», помимо привычных способов оплаты товаров, доступен более удобный – через интернет непосредственно на сайте «Сервис-Агромаркет».
30.10.2013
Фісташкова новинка
«Світоч» презентував нові цукерки

Комментарий

Captcha