Украина / АПК

Світоч представляє нові продукти

Перша новинка – це шоколадна плитка «Світоч» зі смаком «чізкейк». «Світоч смак «Чізкейк» – це вишукане поєднання класичного чорного шоколаду та ніжної солодкої начинки з ледь відчутною кислинкою. Завдяки такому поєднанню досягається ідеально збалансований смак шоколадної плитки. Яскрава преміальна упаковка ще більше підкреслює витонченість нового десерту. Чізкейк – всесвітньо відомий десерт, який має велику кількість рецептів приготування, а у цьому році він надихнув експертів «Світоч» на створення нової шоколадної плитки. Нова шоколадка доповнила палітру улюблених українцями смаків, серед яких «Світоч «Полуничний йогурт», «Смак «Тірамісу», «Персиковий йогурт» і «Трюфель».

Вагові цукерки «Бон Шанс» мають ніжну помадну начинку зі смаком карамелі в молочній глазурі. «Бон Шанс» французькою означає «Удачі!», тому всередині обгортки кожної цукерки міститься повідомлення, мудре напуття на день.

Ще одна новинка – цукерки «Пані Желейка». Начинка цього продукту – легке полуничне желе, виготовлене з додаванням фруктового соку, вкрите темним шоколадом – створена спеціально для вишуканих пані, що підкреслено і привабливим жіночим дизайном упаковки.

Обидва різновиди нових цукерок належать до найбільшого сегменту споживання – «цукерки на кожен день», тому мають привабливу доступну ціну.

Довідка:
Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2013 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.
За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031

Контактная информация

Похожие материалы

07.02.2011
Экологическое сельское хозяйство – «окно в Европу» для Украины
ООО «СХП «Нива» лидирует на украинском рынке производства биопрепаратов для сельскохозяйственных целей.
25.07.2013
Голова Львівської облдержадміністрації відвідав фабрику «Світоч»
22 липня голова Львівської обласної державної адміністрації Віктор Шемчук відвідав кондитерську фабрику «Світоч»
17.06.2014
Nestle в Украине экспортирует в ЕС
Для Nestle в Украине появились новые экспортные возможности в связи с отменой таможенных пошлин на украинские товары, поставляемые на рынки ЕС.

Комментарий

Captcha