Украина / АПК

Смачні історії

Nestlé є світовим лідером у сфері раціонального харчування та здорового способу життя. ТМ «Торчин» запустила свій канал у соціальній мережі Youtube – «Смачні історії», щоб долучити українців до правильного харчування та допомогти з приготуванням смачних та корисних страв.

На каналі Youtube вже можна знайти низку цікавих рецептів та переглянути відео-посібник з їх приготування. Запіканка по-прованськи, гриль-ролл з овочами та куркою, соковита буженина, запечена в гірчиці, запіканка з пастою та тунцем, стейк під соусом «Сацебелі» – ви легко знайдете страву до смаку та зможете дивувати своїх близьких щодня. Більше рецептів за посиланням: https://www.youtube.com/user/istoriitorchyn?app=desktop.

Українські споживачі майстерно використовують майонез, кетчуп, червоні соуси або соуси на основі майонезу для підсилення смаку та надання стравам виразності. Українці є експертними кухарями і вони цінують те, що соуси дозволяють додавати нових смаків та експериментувати. До речі, середнє споживання майонезу на душу населення в Україні складає більше 4 кг на рік, а це означає, що майонез присутній практично в усіх стравах на столі українського споживача.

Готуймо разом із «Торчин» смачні та корисні страви!

Довідка:
Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2013 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.
За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031

Контактная информация

Похожие материалы

07.02.2011
Экологическое сельское хозяйство – «окно в Европу» для Украины
ООО «СХП «Нива» лидирует на украинском рынке производства биопрепаратов для сельскохозяйственных целей.
26.01.2011
«Мироновский хлебопродукт» - пример грамотной политики и развития
Компания «Мироновский хлебопродукт» лидирует на рынке промышленного производства курятины. Она известна под торговой маркой «Наша Ряба».
29.10.2012
«Садочок» расширяет ассортимент соков прямого отжима
Этой осенью ТМ «Садочок» расширила ассортиментную линейку стопроцентных соков, производимых по технологии прямого отжима. Теперь, наряду с уже завоевавшим популярность томатным соком, потребители смогут насладиться отменным вкусом нового стопроцентного яблочного сока.

Комментарий

Captcha