Украина / АПК

Смачні історії

Nestlé є світовим лідером у сфері раціонального харчування та здорового способу життя. ТМ «Торчин» запустила свій канал у соціальній мережі Youtube – «Смачні історії», щоб долучити українців до правильного харчування та допомогти з приготуванням смачних та корисних страв.

На каналі Youtube вже можна знайти низку цікавих рецептів та переглянути відео-посібник з їх приготування. Запіканка по-прованськи, гриль-ролл з овочами та куркою, соковита буженина, запечена в гірчиці, запіканка з пастою та тунцем, стейк під соусом «Сацебелі» – ви легко знайдете страву до смаку та зможете дивувати своїх близьких щодня. Більше рецептів за посиланням: https://www.youtube.com/user/istoriitorchyn?app=desktop.

Українські споживачі майстерно використовують майонез, кетчуп, червоні соуси або соуси на основі майонезу для підсилення смаку та надання стравам виразності. Українці є експертними кухарями і вони цінують те, що соуси дозволяють додавати нових смаків та експериментувати. До речі, середнє споживання майонезу на душу населення в Україні складає більше 4 кг на рік, а це означає, що майонез присутній практично в усіх стравах на столі українського споживача.

Готуймо разом із «Торчин» смачні та корисні страви!

Довідка:
Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2013 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.
За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031

Контактная информация

Похожие материалы

17.06.2014
Первая бочка виски Jack Daniel’s уже в Украине!
Презентация уникального виски состоялась в супермаркете Good Wine
11.03.2011
Молочная отрасль Украины получит льготные кредиты
В феврале 2011 года между производителем молочных продуктов «Данон Украина» и универсальным банком «ИНДЭКС-БАНК» был подписан совместный договор, согласно которому предприятия, производящие молочные продукты, будут кредитоваться на льготных условиях.
07.02.2012
НПП «Ариадна» участвует в Семнадцатой международной специализированной выставке «Зерно-Комбикорма-Ветеринария-2012»
С 7 по 10 февраля 2012 г. в Москве НПП «Ариадна» участвует в Семнадцатой международной специализированной торгово-промышленной выставке «Зерно-Комбикорма-Ветеринария-2012». Компания представит разработки в области кормовых добавок и ветеринарии.

Комментарий

Captcha