Украина / Промышленность

ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» на BABY Expo 2014

Міжнародний виставковий центр столиці відзначився головною виставковою подією дитячого ринку України BABY Expo 2014.

Цього року цей найбільший в Україні виставковий захід галузі відсвяткував своє вісімнадцятиріччя.

Відвідувачі експозиції мали змогу ознайомитись з товарами для новонароджених, майбутніх мам, дитячими меблями, постіллю, іграми, іграшками, товарами для хобі, а також одягом для дітей від народження до підліткового віку.

Єдиний вітчизняний виробник дитячих молочних сумішей - ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» був представлений у рамках стенду видавничого дому «Едіпрес Україна». Дякуючи давній співпраці комбінату і видавництва, малюки, які відвідували стенд та приймали участь у різноманітті конкурсів, отримали подарунки від флагмана дитячих продуктів на ринку України. А саме - дитячу негазовану питну воду «Малиш», що видобувається в екологічно чистому регіоні Полтавщини з власних свердловин виробника.

Контактная информация

Похожие материалы

31.01.2012
Новинки техники: переработка ТБО в биогаз сухим способом
30.01.2012. Швейцарская компания Zorg Biogas AG выпустила в свет новинку. Биогазовая станция позволяет перерабатывать твердые бытовые отходы в биогаз сухим методом.
09.10.2014
«Малиш» та теплі речі на підтримку військових Сходу
Нова партія допомоги від унікального підприємства України відправилась у зону АТО.
26.12.2011
Бюро Веритас сертифицировало поставщика услуг для нефтегазового комплекса
В декабре 2011 года Бюро Веритас Сертификейшн Украина провело сертификационный аудит ООО "ВТГ "ДИПТРАНСГАЗ" на соответствие требованиям ISO 29001.

Комментарий

Captcha