Украина / Промышленность

ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» на BABY Expo 2014

Міжнародний виставковий центр столиці відзначився головною виставковою подією дитячого ринку України BABY Expo 2014.

Цього року цей найбільший в Україні виставковий захід галузі відсвяткував своє вісімнадцятиріччя.

Відвідувачі експозиції мали змогу ознайомитись з товарами для новонароджених, майбутніх мам, дитячими меблями, постіллю, іграми, іграшками, товарами для хобі, а також одягом для дітей від народження до підліткового віку.

Єдиний вітчизняний виробник дитячих молочних сумішей - ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» був представлений у рамках стенду видавничого дому «Едіпрес Україна». Дякуючи давній співпраці комбінату і видавництва, малюки, які відвідували стенд та приймали участь у різноманітті конкурсів, отримали подарунки від флагмана дитячих продуктів на ринку України. А саме - дитячу негазовану питну воду «Малиш», що видобувається в екологічно чистому регіоні Полтавщини з власних свердловин виробника.

Контактная информация

Похожие материалы

09.04.2014
Благодійна допомога, як добра традиція
Кременчук, 2 квітня - Незважаючи на тяжку та досить не стабільну ситуацію в країні, керівництво ПАТ «Хорольський молоконсервний комбінат дитячих продуктів» не забуває про свою обіцянку - допомагати діткам Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини, який ще на початку року взяли під свою опіку. Цього разу склад делегації та зустрічаючих трохи змінився, але ціль залишилася незмінною – благодійна допомога малюкам дитячими молочними сумішами від єдиного Українського виробника даної продукції.
08.08.2012
БРЕНДМАСТЕР начал продажу запасных частей к грузовым и легковым автомобилям отечественного производства под ТМ БЕЛМАГ
Под ТМ БЕЛМАГ ООО «Брендмастер» предлагает к реализации автокомпоненты передней подвески, рулевого управления, трансмиссии и тормозных систем для легковых автомобилей высокого качества по справедливой цене.
18.08.2014
Встречай нас, Молдова!
Начатое месяц назад сотрудничество ПАО «Хорольский молочноконсервный комбинат детских продуктов» с молдавским партнером набирает качественно новые обороты.

Комментарий

Captcha