Украина / Промышленность

ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» на BABY Expo 2014

Міжнародний виставковий центр столиці відзначився головною виставковою подією дитячого ринку України BABY Expo 2014.

Цього року цей найбільший в Україні виставковий захід галузі відсвяткував своє вісімнадцятиріччя.

Відвідувачі експозиції мали змогу ознайомитись з товарами для новонароджених, майбутніх мам, дитячими меблями, постіллю, іграми, іграшками, товарами для хобі, а також одягом для дітей від народження до підліткового віку.

Єдиний вітчизняний виробник дитячих молочних сумішей - ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» був представлений у рамках стенду видавничого дому «Едіпрес Україна». Дякуючи давній співпраці комбінату і видавництва, малюки, які відвідували стенд та приймали участь у різноманітті конкурсів, отримали подарунки від флагмана дитячих продуктів на ринку України. А саме - дитячу негазовану питну воду «Малиш», що видобувається в екологічно чистому регіоні Полтавщини з власних свердловин виробника.

Контактная информация

Похожие материалы

18.12.2013
ПАТ "Хорольський МКК ДП" визнаний "ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2013 "
Національний Бізнес-Рейтинг визнав ПАТ "Хорольський МКК ДП" ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ у виробництві дитячого харчування та дієтичних харчових продуктів за результатами загальнодержавного статистичного ранжирування фінансово-господарської діяльності в 2013 році.
14.09.2012
Компания «Миллер Брендз Украина» получила наивысшую награду украинской пивной отрасли – «Янтарную звезду»
14 сентября 2012 г. были объявлены результаты XV Международного конкурса пива, безалкогольных, слабоалкогольных напитков, минеральных и питьевых вод. Компания «Миллер Брендз Украина» получила Гран-при в двух номинациях, две золотые медали, а также удостоилась главной награды конкурса – «Янтарной звезды».
18.01.2012
Китайский производитель биогазовых установок выходит на рынок СНГ
Впервые на рынке биогазовых технологий СНГ представлены биогазовые станции высокого качества по цене, доступной для предприятий различных типов. В Январе 2012, китайская компания “Huo Long Biogas,” известный производитель биогазовых установок, вышла на рынок Восточной Европы.

Комментарий

Captcha