Украина / Промышленность

ПАТ "Хорольський МКК ДП" визнаний "ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2013 "

Національний Бізнес-Рейтинг - комплексна рейтингова програма, яка визначає лідерів економіки України виключно за офіційними даними Державної статистики, грунтуючись на показниках чистого прибутку, платоспроможності, ефективності використання ресурсів, соціальних внесків та оплати праці, а також інвестиційної привабливості.

Щорічне незалежне оцінювання проводилося з наукової методології аналітичного агентства "Статінформконсалтинг" і редакції статистичного міжнародного каталогу "Торгово-промислова Україна".

Ця перемога - ще один крок вперед до зростання і досконалості підприємства.

Про ПАТ "Хорольський МКК ДП"

ПАТ "Хорольський МКК ДП" - єдиний виробник дитячого і спеціального харчування на території України. Комбінат засновано в 1972 році. Виробництво Хорольського МККДП знаходиться в екологічно чистому районі Полтавської області і займає площу 58 800 м ². Компанія здійснює ретельний контроль якості своєї продукції на кожному етапі виробництва і відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2009.

Додаткову інформацію про комбінат можна знайти на веб-сайті http://malysh.ua.

Контактная информация

Похожие материалы

16.10.2013
В октябре сеть гипермаркетов мебели «MARGO» приготовила акцию на гостиные
Сеть гипермаркетов мебели «MARGO» неизменно стоит на страже комфорта, гармонии и исключительного дизайна в доме. В октябре стартовала акция на гостиные: Каждый второй товар в чеке - дешевле на 50%. Бесспорно, дом – это самая важная часть жизни, а гостиная – его сердце, которое хранит самое заветное: покой и отдых.
18.09.2012
Миллер Брендз Украина предлагает еще больше пива «Сармат» по прежней цене
С середины сентября 2012 г. в торговых точках Украины появилось пиво «Сармат Светлое» в ПЭТ-бутылке емкостью 1,25 л по цене 1 л.
09.04.2014
Благодійна допомога, як добра традиція
Кременчук, 2 квітня - Незважаючи на тяжку та досить не стабільну ситуацію в країні, керівництво ПАТ «Хорольський молоконсервний комбінат дитячих продуктів» не забуває про свою обіцянку - допомагати діткам Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини, який ще на початку року взяли під свою опіку. Цього разу склад делегації та зустрічаючих трохи змінився, але ціль залишилася незмінною – благодійна допомога малюкам дитячими молочними сумішами від єдиного Українського виробника даної продукції.

Комментарий

Captcha