Украина / Промышленность

ПАТ "Хорольський МКК ДП" визнаний "ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2013 "

Національний Бізнес-Рейтинг - комплексна рейтингова програма, яка визначає лідерів економіки України виключно за офіційними даними Державної статистики, грунтуючись на показниках чистого прибутку, платоспроможності, ефективності використання ресурсів, соціальних внесків та оплати праці, а також інвестиційної привабливості.

Щорічне незалежне оцінювання проводилося з наукової методології аналітичного агентства "Статінформконсалтинг" і редакції статистичного міжнародного каталогу "Торгово-промислова Україна".

Ця перемога - ще один крок вперед до зростання і досконалості підприємства.

Про ПАТ "Хорольський МКК ДП"

ПАТ "Хорольський МКК ДП" - єдиний виробник дитячого і спеціального харчування на території України. Комбінат засновано в 1972 році. Виробництво Хорольського МККДП знаходиться в екологічно чистому районі Полтавської області і займає площу 58 800 м ². Компанія здійснює ретельний контроль якості своєї продукції на кожному етапі виробництва і відповідає міжнародним стандартам ISO 9001:2009.

Додаткову інформацію про комбінат можна знайти на веб-сайті http://malysh.ua.

Контактная информация

Похожие материалы

14.09.2012
Компания «Миллер Брендз Украина» получила наивысшую награду украинской пивной отрасли – «Янтарную звезду»
14 сентября 2012 г. были объявлены результаты XV Международного конкурса пива, безалкогольных, слабоалкогольных напитков, минеральных и питьевых вод. Компания «Миллер Брендз Украина» получила Гран-при в двух номинациях, две золотые медали, а также удостоилась главной награды конкурса – «Янтарной звезды».
09.04.2014
Благодійна допомога, як добра традиція
Кременчук, 2 квітня - Незважаючи на тяжку та досить не стабільну ситуацію в країні, керівництво ПАТ «Хорольський молоконсервний комбінат дитячих продуктів» не забуває про свою обіцянку - допомагати діткам Кременчуцького обласного спеціалізованого будинку дитини, який ще на початку року взяли під свою опіку. Цього разу склад делегації та зустрічаючих трохи змінився, але ціль залишилася незмінною – благодійна допомога малюкам дитячими молочними сумішами від єдиного Українського виробника даної продукції.
10.07.2012
«Хорольский молочноконсервный комбинат детских продуктов» признан лучшим производителем детского питания
Победителем премии «Made-in-Ukraine-2012: Лучший производитель в Украине» по выбору розничных сетей, дистрибьюторов и исследовательских компаний в категории «Детское питание» стал ПАО «Хорольский молочноконсервный комбинат детских продуктов».

Комментарий

Captcha