Украина / Финансы и банки

ПАТ «Діамантбанк» відкрив новий депозитарій у місті Чернігів

18-го листопада Діамантбанк почав надавати додаткову послугу своїм клієнтам у чернігівському відділенні, що знаходиться за адресою м. Чернігів, пр. пр-т Миру, 17, відкривши на його території новий депозитарій. Відтепер усі клієнти чернігівського відділення мають змогу орендувати індивідуальні банківські сейфи та зберігати свої цінності у повній безпеці за вигідними умовами.

В індивідуальному сейфі ПАТ «Діамантбанк» можна зберігати гроші, коштовності, документи, цінні папери тощо. Сейфи мають усі необхідні сертифікати та розташовані у спеціальних обладнаних приміщеннях із дотриманням усіх норм безпеки, охорони та конфіденційності.

Так, клієнти можуть орендувати банківський сейф на будь-який термін – від 1 місяця до 1 року. Звертаємо вашу увагу, чим довший термін оренди, тим дешевше коштуватиме щомісячна орендна плата.

Демонструючи стабільний розвиток Діамантбанк увійшов до групи великих банків України, що наразі нараховує 19 фінансових установ. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує 90 відділень у 19 регіонах України.

Повний перелік відділень, що надають послугу з оренди сейфів та детальна інформація по тарифам за посиланням: http://diamantbank.ua/pages/orenduvaty-seyf-inshi-mista.html

Контактная информация

Довідка ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Ліцензія НБУ № 125 від 19 жовтня 2011 року Адреса: м. Київ, Контрактова пл., 10-А Телефон: 0 800 308 303 E-mail: info@diamantbank.ua Web-сайт: http://www.diamantbank.ua

Похожие материалы

24.11.2011
Диамантбанк предлагает 23% годовых по депозиту «Праздничный»
Диамантбанк предлагает акционную ставку – 23% годовых в гривне по депозиту «Праздничный». Данная ставка является фиксированной и действует на протяжении всего срока размещения средств в Банке.
03.01.2012
«ФИНРОСТБАНК» поздравляет с наступающим Новым 2012 годом и Рождеством Христовым
Руководство АО «ФИНРОСТБАНК» от всей души поздравляет клиентов и партнеров с Новым 2012 годом и предстоящим Рождеством Христовым! Банк гордится успехами клиентов в уходящем году и рад оказывать помощь в исполнении планов, дорожа доверием и ценностью сотрудничества.
22.11.2013
iPay.ua - увеличен лимит по переводу денежных средств с карты на карту он-лайн до 5000 грн
Уже с 14.11.2013 года на сервисе iPay.ua доступны новые лимиты по переводу с карты на карту в интернете. Услуга реализована совместно с ПАТ «Альфа банк Украина». Теперь для большего удобства пользователей, сервис iPay.ua, при поддержке ПАТ «Альфа Банк» увеличил лимиты по переводу денежных средств, между различными платежными системами: - 1 операция - до 1000 грн., - 1 день -до 15 операций, сумма перевода - 5000 грн. - 1 месяц - до 50 операций, сумма перевода - 5000 грн.

Комментарий

Captcha