Украина / Финансы и банки

ПАТ «Діамантбанк» відкрив новий депозитарій у місті Чернігів

18-го листопада Діамантбанк почав надавати додаткову послугу своїм клієнтам у чернігівському відділенні, що знаходиться за адресою м. Чернігів, пр. пр-т Миру, 17, відкривши на його території новий депозитарій. Відтепер усі клієнти чернігівського відділення мають змогу орендувати індивідуальні банківські сейфи та зберігати свої цінності у повній безпеці за вигідними умовами.

В індивідуальному сейфі ПАТ «Діамантбанк» можна зберігати гроші, коштовності, документи, цінні папери тощо. Сейфи мають усі необхідні сертифікати та розташовані у спеціальних обладнаних приміщеннях із дотриманням усіх норм безпеки, охорони та конфіденційності.

Так, клієнти можуть орендувати банківський сейф на будь-який термін – від 1 місяця до 1 року. Звертаємо вашу увагу, чим довший термін оренди, тим дешевше коштуватиме щомісячна орендна плата.

Демонструючи стабільний розвиток Діамантбанк увійшов до групи великих банків України, що наразі нараховує 19 фінансових установ. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує 90 відділень у 19 регіонах України.

Повний перелік відділень, що надають послугу з оренди сейфів та детальна інформація по тарифам за посиланням: http://diamantbank.ua/pages/orenduvaty-seyf-inshi-mista.html

Контактная информация

Довідка ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Ліцензія НБУ № 125 від 19 жовтня 2011 року Адреса: м. Київ, Контрактова пл., 10-А Телефон: 0 800 308 303 E-mail: info@diamantbank.ua Web-сайт: http://www.diamantbank.ua

Похожие материалы

16.05.2011
Онлайн заказ карт ПАО «АКТАБАНК». Легко! Современно! Практично!
Шагая в ногу с современностью ПАО «АКТАБАНК» на своём официальном сайте (www.aktabank.com) предоставляет своим Клиентам возможность заказать платежную карту международных платёжных систем «Visa» и «MasterCard» не выходя из дома.
18.11.2011
Результаты деятельности Страховой компании «УНИКА» за 9 месяцев 2011 года: динамичный рост по всем направлениям
Страховая компания «УНИКА» продемонстрировала динамичный рост по итогам работы в январе-сентябре 2011 года: страховые платежи выросли на 17,2%, выплаты – на 28,7%.
21.06.2013
Новый сервис от Страховой компании «ВУСО»
1 июня 2013 года страховая компания «ВУСО» запустила обновленный сайт. Компания динамично развивается, постоянно стремится к прогрессу и старается изменить свою деятельность к лучшему. Именно поэтому был запущен новый сервис, который гораздо упрощает и облегчает покупку продуктов страхования. Для этого используются современные инструменты – такие, как Интернет.

Комментарий

Captcha