Украина / Финансы и банки

ПАТ «Діамантбанк» відкрив новий депозитарій у місті Чернігів

18-го листопада Діамантбанк почав надавати додаткову послугу своїм клієнтам у чернігівському відділенні, що знаходиться за адресою м. Чернігів, пр. пр-т Миру, 17, відкривши на його території новий депозитарій. Відтепер усі клієнти чернігівського відділення мають змогу орендувати індивідуальні банківські сейфи та зберігати свої цінності у повній безпеці за вигідними умовами.

В індивідуальному сейфі ПАТ «Діамантбанк» можна зберігати гроші, коштовності, документи, цінні папери тощо. Сейфи мають усі необхідні сертифікати та розташовані у спеціальних обладнаних приміщеннях із дотриманням усіх норм безпеки, охорони та конфіденційності.

Так, клієнти можуть орендувати банківський сейф на будь-який термін – від 1 місяця до 1 року. Звертаємо вашу увагу, чим довший термін оренди, тим дешевше коштуватиме щомісячна орендна плата.

Демонструючи стабільний розвиток Діамантбанк увійшов до групи великих банків України, що наразі нараховує 19 фінансових установ. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. На сьогоднішній день регіональна мережа нараховує 90 відділень у 19 регіонах України.

Повний перелік відділень, що надають послугу з оренди сейфів та детальна інформація по тарифам за посиланням: http://diamantbank.ua/pages/orenduvaty-seyf-inshi-mista.html

Контактная информация

Довідка ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Ліцензія НБУ № 125 від 19 жовтня 2011 року Адреса: м. Київ, Контрактова пл., 10-А Телефон: 0 800 308 303 E-mail: info@diamantbank.ua Web-сайт: http://www.diamantbank.ua

Похожие материалы

24.10.2012
Специальное предложение по депозитам от АО «ФИНРОСТБАНК»
АО «ФИНРОСТБАНК» предлагает своим клиентам-физическим лицам до конца октября воспользоваться услугами дополнительного депозитного предложения «Гарантований осінній зріст». Срок действия данного вклада в иностранной валюте составляет 6 месяцев, процентная ставка – 9% в долларах США
30.11.2011
АКТАБАНК расширяет функционал своих платежных терминалов
С 30.11.11 через терминалы самообслуживания ПАО «АКТАБАНК» абоненты компаний «Домофоны Украины» и «Цифрал Сервис» могут оплатить абонентскую плату за использование и обслуживание домофонов указанных компаний. Воспользоваться данной услугой можно совершенно бесплатно!
21.02.2012
Диамантбанк предлагает до 21% годовых по депозиту сроком на 100 дней
Диамантбанк предлагает акционную ставку до 21% годовых в гривне.

Комментарий

Captcha