Украина / Обучение

Nestle запроваджує ініціативу з працевлаштування молоді у Європі

Метою цієї загальноєвропейської програми, єдиної у своєму роді, є допомога молодим людям по всій Європі у працевлаштуванні і професійній підготовці. У рамках програми до 2016 року буде створено 10 тисяч робочих місць для молодих людей у віці до 30 років і 10 тисяч позицій для проходження практики та проведення стажувань. Вклад одного з найбільших роботодавців у Європі у вирішення цієї проблеми представляється визначальним і життєво важливим. Nestle володіє багатим досвідом прийняття на роботу молодих людей відразу після закінчення школи або університету, і тому в нинішніх умовах може і має допомогти молоді у працевлаштуванні .
Про це йшлося на брифінгу у київському офісі Nestle 15 листопада 2013 року. Журналісти, які були присутні на брифінгу у Києві, подивившись пряму Інтернет-трансляцію прес-конференції з Афін, присвячену старту програми, першими дізналися деталі Європейської ініціативи з працевлаштування молоді та, зокрема, про дії компанії в Україні.
В Nestle вже давно діє практика працевлаштування молодих людей зі шкіл та університетів. В цьому контексті компанія хоче запропонувати їм можливість вчитися і розвиватися шляхом набору та підготовки нового покоління працівників.
Сьогодні Європа переживає безпрецедентну кризу у сфері зайнятості. Безробіття є проблемою кожного четвертого представника молодого покоління до двадцяти п’яти років. Робоча сила в Європі старішає швидше, ніж на інших континентах. Такий розвиток подій є серйозною загрозою для європейської економіки.
Лоран Фрекс, виконавчий віце-президент, керівник європейського підрозділу Nestle: «Оскільки наш бізнес продовжує зростати, а компанія - інвестувати в Європу, ми хочемо зробити все можливе, щоб зміцнювати і розвивати навички молоді, а також поліпшити рівень працевлаштування, незалежно від рівня освіти»,
Ініціатива Nestle заснована на чотирьох принципах. Компанія планує працевлаштувати десять тисяч молодих людей протягом найближчих трьох років на підприємствах Nestle у Європі. Крім того, буде створено десять тисяч місць, що дозволять отримати професійну освіту та пройти стажування. Компанія також започаткує програму «Готовність до роботи», в рамках якої проводитимуться заходи профорієнтації у школах і коледжах по всій Європі. Вони пропонуватимуть молодим людям допомогу щодо проходження інтерв'ю при працевлаштуванні, даватимуть поради стосовно того, як поліпшити своє резюме і поради, як вийти на ринок праці. Останнє, але не менш важливе: Nestle створила «Альянс для молоді» з основними постачальниками по всій Європі для об’єднання зусиль щодо створення робочих місць для молоді.
Яна Міхайлова, генеральний директор Nestle в Україні: «Протягом наступних трьох років ми наберемо 915 працівників у віці до тридцяти років. Вони будуть працювати в усіх галузях нашого бізнесу - на заводах, у підрозділах продажу, маркетингу, фінансів, досліджень і розробок, а також на виробництві. Наша ініціатива демонструє, що ми у Nestle, віримо, що єдиний шлях вперед - це інвестувати в зростання, яке є всеосяжним і соціально відповідальним».
Довідка:
Nestle – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestle належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestle у світі сягнув у 2012 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestle представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestle володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestle розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFE, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestle S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestle S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestle S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestle в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.
За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestle в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031

Контактная информация

Похожие материалы

09.02.2012
Быть преподавателем SMM Культ - значит учиться больше других!
29 января прошел тренинг для тренеров, которые преподают в Школе SMM Культ
24.01.2011
Бизнес-курс для прагматиков – о том, как это делается на практике
В феврале 2011 года благодаря Киево-Могилянской Бизнес-Школе и консалтинговой компании Apple Consulting представители бизнеса могут стать слушателями модульной бизнес-программы «Дело не в везении».
07.03.2012
Особенности защиты персональных данных в Украине. Что обязательно должно сделать предприятие?
ООО "Энциклопедия Бизнеса" проведет семинар-практикум "Особенности защиты персональных данных в Украине. Что обязательно должно сделать предприятие", который состоится 17 марта 2012г. по адресу: Киев, ул. Шолуденко 3, БЦ "Кубик".

Комментарий

Captcha