Украина / Промышленность

«Малиш» та теплі речі на підтримку військових Сходу

З метою підтримки українських військових, які перебувають у зоні бойових дій на Сході України, ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» надав для передачі гуманітарної допомоги продукцію власного виробництва. До зони проведення антитерористичної операції серед інших продуктів харчування від громади Хорольщини відправились сухі молочні суміші швидкого приготування та дитяча негазована питна вода під однойменною торговою маркою «Малиш».

Також голова наглядової ради молококомбінату Володимир Анатолійович Почеп не забув про свою обіцянку дану на оперативній нараді, що пройшла у стінах Районної державної адміністрації наприкінці минулого місяця. Головна озвучена проблема якої: зміна температурних умов змінює й потреби на передовій та особливо гостро дається в знаки брак коштів. Тоді Володимир Анатолійович особисто заявив, що підприємство Хорольщини готове й надалі підтримувати хлопців, що відстоюють цілісність та незалежність держави. Тож саме для придбання більш ніж необхідних нині теплих речей ПАТ «Хорольський МКК ДП» надав чергову грошову допомогу спрямовану на підтримку українських військових.

Контактная информация

Похожие материалы

09.02.2012
Европейское признание украинской «Малютки»
20 января этого года в Берлине состоялось открытие Международной выставки-ярмарки «Зелёная неделя 2012» (Green Week 2012). Это одно из известнейших мероприятий Германии с 1926 г., где в 26 павильонах участники из 57 стран демонстрировали свои достижения в сельском хозяйстве, садоводстве и продовольствии. Наше государство представили 70 компаний, которые являются авторитетными производителями сельхозпродукции и продуктов питания.
16.10.2013
В октябре сеть гипермаркетов мебели «MARGO» приготовила акцию на гостиные
Сеть гипермаркетов мебели «MARGO» неизменно стоит на страже комфорта, гармонии и исключительного дизайна в доме. В октябре стартовала акция на гостиные: Каждый второй товар в чеке - дешевле на 50%. Бесспорно, дом – это самая важная часть жизни, а гостиная – его сердце, которое хранит самое заветное: покой и отдых.
20.06.2012
«Брендмастер» предлагает к продаже оригинальные запчасти ТМ ЗМЗ
ООО «Брендмастер» предлагает к продаже оригинальные запасные части для двигателей под торговой маркой «ЗМЗ». Для обеспечения качественной эксплуатации для двигателей ЗМЗ следует использовать оригинальные запчасти. Продукция ТМ «ЗМЗ» по материалу, точности и чистоте обработки соответствуют всем конструкторским нормам.

Комментарий

Captcha