Украина / Промышленность

«Малиш» та теплі речі на підтримку військових Сходу

З метою підтримки українських військових, які перебувають у зоні бойових дій на Сході України, ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» надав для передачі гуманітарної допомоги продукцію власного виробництва. До зони проведення антитерористичної операції серед інших продуктів харчування від громади Хорольщини відправились сухі молочні суміші швидкого приготування та дитяча негазована питна вода під однойменною торговою маркою «Малиш».

Також голова наглядової ради молококомбінату Володимир Анатолійович Почеп не забув про свою обіцянку дану на оперативній нараді, що пройшла у стінах Районної державної адміністрації наприкінці минулого місяця. Головна озвучена проблема якої: зміна температурних умов змінює й потреби на передовій та особливо гостро дається в знаки брак коштів. Тоді Володимир Анатолійович особисто заявив, що підприємство Хорольщини готове й надалі підтримувати хлопців, що відстоюють цілісність та незалежність держави. Тож саме для придбання більш ніж необхідних нині теплих речей ПАТ «Хорольський МКК ДП» надав чергову грошову допомогу спрямовану на підтримку українських військових.

Контактная информация

Похожие материалы

30.10.2013
Velkopopovicky Kozel поддержал вторую киевскую встречу Tech Hangout сообщества
26 октября состоялась вторая встреча Tech Hangout сообщества, организованного компанией Innovecs с целью обмена знаниями и опытом в различных аспектах IT-сферы. Неформальная часть общения прошла при поддержке ТМ Velkopopovicky Kozel от Efes Ukraine.
25.03.2011
Украина поставляет в Ирак бронетранспортеры
Государственная компания «Укрспецэкспорт» согласно контракту с Республикой Иран относительно поставки военной техники передала иракской стороне первую партию машин «БТР-4», которая составила 26 единиц.
18.12.2013
ПАТ "Хорольський МКК ДП" визнаний "ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ 2013 "
Національний Бізнес-Рейтинг визнав ПАТ "Хорольський МКК ДП" ЛІДЕРОМ ГАЛУЗІ у виробництві дитячого харчування та дієтичних харчових продуктів за результатами загальнодержавного статистичного ранжирування фінансово-господарської діяльності в 2013 році.

Комментарий

Captcha