Украина / Промышленность

«Малиш» та теплі речі на підтримку військових Сходу

З метою підтримки українських військових, які перебувають у зоні бойових дій на Сході України, ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» надав для передачі гуманітарної допомоги продукцію власного виробництва. До зони проведення антитерористичної операції серед інших продуктів харчування від громади Хорольщини відправились сухі молочні суміші швидкого приготування та дитяча негазована питна вода під однойменною торговою маркою «Малиш».

Також голова наглядової ради молококомбінату Володимир Анатолійович Почеп не забув про свою обіцянку дану на оперативній нараді, що пройшла у стінах Районної державної адміністрації наприкінці минулого місяця. Головна озвучена проблема якої: зміна температурних умов змінює й потреби на передовій та особливо гостро дається в знаки брак коштів. Тоді Володимир Анатолійович особисто заявив, що підприємство Хорольщини готове й надалі підтримувати хлопців, що відстоюють цілісність та незалежність держави. Тож саме для придбання більш ніж необхідних нині теплих речей ПАТ «Хорольський МКК ДП» надав чергову грошову допомогу спрямовану на підтримку українських військових.

Контактная информация

Похожие материалы

25.09.2014
Честь відстояно!
Встановлено, що інформація про фінансування ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» сепаратистських організацій не відповідає дійсності.
10.02.2012
«КлиматЭкспо» откроет климатический сезон в Украине
Операторы климатической отрасли в этом году встретят сезон во всеоружии. Презентовать новинки, укрепить партнерские отношения и сформировать портфель заказов накануне весенне-летнего всплеска продаж поможет специализированная выставка климатического оборудования «КлиматЭкспо 2012», которая впервые состоится 28 февраля — 2 марта в столичном выставочном центре «КиевЭкспоПлаза». Организатором события выступает компания «Евроиндекс».
18.01.2012
«Миллер Брендз Украина» подводит итоги 2011 года
Компания «Миллер Брендз Украина», филиал SABMiller plc, подвела итоги 2011 календарного года. Несмотря на общую стагнацию рынка пива в Украине, прошедший год для компании был очень успешным.

Комментарий

Captcha