Украина / Промышленность

«Малиш» та теплі речі на підтримку військових Сходу

З метою підтримки українських військових, які перебувають у зоні бойових дій на Сході України, ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» надав для передачі гуманітарної допомоги продукцію власного виробництва. До зони проведення антитерористичної операції серед інших продуктів харчування від громади Хорольщини відправились сухі молочні суміші швидкого приготування та дитяча негазована питна вода під однойменною торговою маркою «Малиш».

Також голова наглядової ради молококомбінату Володимир Анатолійович Почеп не забув про свою обіцянку дану на оперативній нараді, що пройшла у стінах Районної державної адміністрації наприкінці минулого місяця. Головна озвучена проблема якої: зміна температурних умов змінює й потреби на передовій та особливо гостро дається в знаки брак коштів. Тоді Володимир Анатолійович особисто заявив, що підприємство Хорольщини готове й надалі підтримувати хлопців, що відстоюють цілісність та незалежність держави. Тож саме для придбання більш ніж необхідних нині теплих речей ПАТ «Хорольський МКК ДП» надав чергову грошову допомогу спрямовану на підтримку українських військових.

Контактная информация

Похожие материалы

16.10.2011
«Тернопільгаз» встановив лічильники на 100%
7 жовтня ПАТ «Тернопільгаз» встановив останній лічильник газу у місті Теребовля Тернопільської області й завершив тривалий проект по стовідсотковому оснащенню житлового фонду побутовими лічильниками природного газу.
25.03.2011
Украина поставляет в Ирак бронетранспортеры
Государственная компания «Укрспецэкспорт» согласно контракту с Республикой Иран относительно поставки военной техники передала иракской стороне первую партию машин «БТР-4», которая составила 26 единиц.
19.10.2012
«Укризрамебель» выпустила два новых вида ортопедических подушек
Этой осенью компания «УКРИЗРАМЕБЕЛЬ», специализирующаяся на производстве ортопедических диванов для взрослых и детей, выпустила новинку: два вида ортопедических подушек из современного материала «Memory Foam».

Комментарий

Captcha