Украина / Культура

Концерт у зоряній колисці

Вже більше 100 років львівська спеціалізована музична школа-інтернат ім. Соломії Крушельницької виховує талановитих музикантів, а її скрипкове відділення подарувало Україні п`ять переможців конкурсу ім. Ніколо Паганіні в м. Генуя (Італія). 28 жовтня один із них – Олег Криса, уславлений український скрипаль та засновник міжнародного конкурсу срипалів у Львові, відвідав свою alma mater. Разом з паном Крисою школу відвідали члени журі Конкурсу – видатні скрипалі та педагоги з Польщі, Австрії, Франції, Японії, Росії.

Це була дійсно зворушлива зустріч метра з власним дитинством. Пан Криса розповів своїм колегам та нинішнім викладачам та вихованцям школи про роки свого навчання у її стінах, а учні скрипкового відділення зіграли для знаменитого «одношкільника» невеличкий концерт та отримали від нього поради та рекомендації щодо вдосконалення техніки гри. Продовжився імпровізований майстер-клас музичним подарунком: для дітей зіграла Сачіка Мізуно, одна з найвидатніших скрипальок Японії та член журі конкурсу.

Пан Криса та його колеги тепло поспілкувалися з маленькими музикантами та побажали їм працелюбності, натхнення та віри у власні сили та мрії.

Контактная информация

Похожие материалы

22.12.2011
Amsterdam Mariner использует успех музыкального конкурса AmsterdaMusic для дальнейшей популяризации инди-музыки в стране
Бренд Amsterdam Mariner, принадлежащий компании Миллер Брендз Украина», создает в социальных сетях тематические площадки для знатоков и любителей инди-музыки.
16.09.2011
МБФ «ІНШЕ ЖИТТЯ» проводит бесплатный благотворительный концерт
Международный Благотворительный Фонд «ІНШЕ ЖИТТЯ» объявляет о проведении благотворительного концерта по итогам III Международного конкурса "КОНКУРС БЕЗ ГРАНИЦ!". Концерт состоится в Киеве 25 сентября 2011 в помещении Киевского муниципального академического театра оперы и балета для детей и юношества по адресу: ул. Межигорская 2, начало концерта в 18.00.
24.10.2011
Bukabench определил книжные предпочтения
Портал Bukabench сделал опрос среди своих пользователей, о том, какие книги они предпочитают. Результаты не могут не утешить. Культура сознания и вкусов до сих пор остается прежней.

Комментарий

Captcha