Украина / Культура

Концерт у зоряній колисці

Вже більше 100 років львівська спеціалізована музична школа-інтернат ім. Соломії Крушельницької виховує талановитих музикантів, а її скрипкове відділення подарувало Україні п`ять переможців конкурсу ім. Ніколо Паганіні в м. Генуя (Італія). 28 жовтня один із них – Олег Криса, уславлений український скрипаль та засновник міжнародного конкурсу срипалів у Львові, відвідав свою alma mater. Разом з паном Крисою школу відвідали члени журі Конкурсу – видатні скрипалі та педагоги з Польщі, Австрії, Франції, Японії, Росії.

Це була дійсно зворушлива зустріч метра з власним дитинством. Пан Криса розповів своїм колегам та нинішнім викладачам та вихованцям школи про роки свого навчання у її стінах, а учні скрипкового відділення зіграли для знаменитого «одношкільника» невеличкий концерт та отримали від нього поради та рекомендації щодо вдосконалення техніки гри. Продовжився імпровізований майстер-клас музичним подарунком: для дітей зіграла Сачіка Мізуно, одна з найвидатніших скрипальок Японії та член журі конкурсу.

Пан Криса та його колеги тепло поспілкувалися з маленькими музикантами та побажали їм працелюбності, натхнення та віри у власні сили та мрії.

Контактная информация

Похожие материалы

30.10.2013
Перший міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси розпочато
25 жовтня у конференц-залі готелю «Леополіс» відбулася пресс-конференція, присвячена відкриттю конкурсу скрипалів Олега Криси
14.09.2012
С поддержкой Baltic International Bank вышел сборник стихов Александра Чака на украинском языке
В пятницу, 14 сентября, в украинском городе Львове пройдет торжественное мероприятие, посвященное открытию переведенного на украинский язык сборника стихотворений Александра Чака «Сердце на тротуаре».
23.09.2011
AmsterdaMusic отыскал жемчужины украинской инди-сцены
18 сентября в киевском арт-клубе «44» состоялось награждение победителей конкурса инди-музыки AmsterdaMusic, прошедшего при поддержке пивного бренда Amsterdam Mariner. Призовые места завоевали группы September27, Blooming Plum и MDMA.

Комментарий

Captcha