Украина / Культура

Концерт у зоряній колисці

Вже більше 100 років львівська спеціалізована музична школа-інтернат ім. Соломії Крушельницької виховує талановитих музикантів, а її скрипкове відділення подарувало Україні п`ять переможців конкурсу ім. Ніколо Паганіні в м. Генуя (Італія). 28 жовтня один із них – Олег Криса, уславлений український скрипаль та засновник міжнародного конкурсу срипалів у Львові, відвідав свою alma mater. Разом з паном Крисою школу відвідали члени журі Конкурсу – видатні скрипалі та педагоги з Польщі, Австрії, Франції, Японії, Росії.

Це була дійсно зворушлива зустріч метра з власним дитинством. Пан Криса розповів своїм колегам та нинішнім викладачам та вихованцям школи про роки свого навчання у її стінах, а учні скрипкового відділення зіграли для знаменитого «одношкільника» невеличкий концерт та отримали від нього поради та рекомендації щодо вдосконалення техніки гри. Продовжився імпровізований майстер-клас музичним подарунком: для дітей зіграла Сачіка Мізуно, одна з найвидатніших скрипальок Японії та член журі конкурсу.

Пан Криса та його колеги тепло поспілкувалися з маленькими музикантами та побажали їм працелюбності, натхнення та віри у власні сили та мрії.

Контактная информация

Похожие материалы

22.05.2012
Грандиозная арт-инсталляция Оксаны Мась «Алтарь Наций» открывается в Одессе на Греческой площади
25 мая в 16:30 в Одессе, на Греческой площади, состоится открытие знаменитого «Алтаря наций» художника Оксаны Мась. Летом 2011 года года эта арт-инсталляция представляла Украину на престижной Венецианской биеннале, а с 25 мая Одесса станет одним из городов, принимающих презентацию в рамках международного выставочного тура «Алтарь наций».
01.03.2012
В сети «Якитория» появилось FASHION-меню
На карте Киева появилось новое fashion destination. С 1 марта во всех ресторанах сети «Якитория» появилось специальное предпожение -Fashion-меню от участников главного fashion-события Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Это - первый шаг в рамках сотрудничества MBKFD и сети ресторанов «Якитория». Врезультате этой коллаборации, все больше людей смогут приобщиться к миру моды.
20.03.2012
Украинцы любят тратить деньги на одежду
В марте 2012 года Центр торговли «Дарынок» провел социальный опрос среди своих посетителей на весеннюю тематику. Было опрошено около 1000 человек.

Комментарий

Captcha