Украина / Культура

Концерт у зоряній колисці

Вже більше 100 років львівська спеціалізована музична школа-інтернат ім. Соломії Крушельницької виховує талановитих музикантів, а її скрипкове відділення подарувало Україні п`ять переможців конкурсу ім. Ніколо Паганіні в м. Генуя (Італія). 28 жовтня один із них – Олег Криса, уславлений український скрипаль та засновник міжнародного конкурсу срипалів у Львові, відвідав свою alma mater. Разом з паном Крисою школу відвідали члени журі Конкурсу – видатні скрипалі та педагоги з Польщі, Австрії, Франції, Японії, Росії.

Це була дійсно зворушлива зустріч метра з власним дитинством. Пан Криса розповів своїм колегам та нинішнім викладачам та вихованцям школи про роки свого навчання у її стінах, а учні скрипкового відділення зіграли для знаменитого «одношкільника» невеличкий концерт та отримали від нього поради та рекомендації щодо вдосконалення техніки гри. Продовжився імпровізований майстер-клас музичним подарунком: для дітей зіграла Сачіка Мізуно, одна з найвидатніших скрипальок Японії та член журі конкурсу.

Пан Криса та його колеги тепло поспілкувалися з маленькими музикантами та побажали їм працелюбності, натхнення та віри у власні сили та мрії.

Контактная информация

Похожие материалы

28.11.2011
Кофейный эксперт Сергей Реминный презентовал свою дебютную книгу «ИНТЕРЕСНО о КОФЕ»
24 ноября в киевском ресторане Story Café состоялась презентация первой настоящей книги о кофе в Украине – «Интересно о кофе». Книгу для ценителей этого магического напитка лично представил автор – Сергей Реминный.
16.02.2011
3-d праздник для хороших детей
Сядьте поудобнее, запаситесь попкорном и анаглифическими очками! В воскресенье компания Ant-hill child event провела первый в своей истории 3-d праздник. За основу события был взят сюжет фильма Джеймса Камерона «Аватар».
23.10.2012
Hotels24.ua станет соорганизатором премии «Звезды гостеприимства 2012»
9 ноября 2012 года состоится церемония награждения гостиниц-лауреатов премии “Звезды гостеприимства 2012”. Соорганизатором и одновременно экспертом на этом мероприятии выступит всеукраинский центр бронирования Hotels24.ua.

Комментарий

Captcha