Украина / Культура

Концерт у зоряній колисці

Вже більше 100 років львівська спеціалізована музична школа-інтернат ім. Соломії Крушельницької виховує талановитих музикантів, а її скрипкове відділення подарувало Україні п`ять переможців конкурсу ім. Ніколо Паганіні в м. Генуя (Італія). 28 жовтня один із них – Олег Криса, уславлений український скрипаль та засновник міжнародного конкурсу срипалів у Львові, відвідав свою alma mater. Разом з паном Крисою школу відвідали члени журі Конкурсу – видатні скрипалі та педагоги з Польщі, Австрії, Франції, Японії, Росії.

Це була дійсно зворушлива зустріч метра з власним дитинством. Пан Криса розповів своїм колегам та нинішнім викладачам та вихованцям школи про роки свого навчання у її стінах, а учні скрипкового відділення зіграли для знаменитого «одношкільника» невеличкий концерт та отримали від нього поради та рекомендації щодо вдосконалення техніки гри. Продовжився імпровізований майстер-клас музичним подарунком: для дітей зіграла Сачіка Мізуно, одна з найвидатніших скрипальок Японії та член журі конкурсу.

Пан Криса та його колеги тепло поспілкувалися з маленькими музикантами та побажали їм працелюбності, натхнення та віри у власні сили та мрії.

Контактная информация

Похожие материалы

07.03.2013
Праздник Масленицы в стиле Фолк в ЦТ «Дарынок»
16 и 17 марта с 11.00 до 17.00 в ЦТ «Дарынок» состоится Фестиваль народной культуры и традиционный праздник встречи весны. Все желающие смогут принять участие в развлекательной программе и попрощаться с зимними морозами, послушать современную и народную украинскую музыку, а также стать участником бесплатных мастер-классов.
11.10.2011
История одной фотографии
Конкурс «Украина в эмоциях» достиг свого “экватора”: позади 6-й тур
10.11.2011
Кофейный эксперт Сергей Реминный заварит кофе по-сицилийски
11 ноября в рамках Четырнадцатой Киевской международной книжной ярмарки «МЕДВИН» кофейный эксперт Сергей Реминный проведет мастер класс по приготовлению кофе. Тема мероприятия: «Тайны итальянского кофе. Кофе по-сицилийски». Реминный, автор книги «Интересно о кофе», расскажет о культуре кофейного напитка, а также поведает участникам увлекательные истории из своих многочисленных кофейных экспедиций на плантации Панамы и Индии, Коста-Рики и Гавайев, Йемена и Колумбии, Перу и Руанды, Непала и Индонезии.

Комментарий

Captcha