Украина / АПК

Голова Львівської облдержадміністрації відвідав фабрику «Світоч»

Метою візиту стало ознайомлення з виробничим потенціалом та реалізацією екологічних проектів на підприємстві. Віктор Шемчук відвідав нещодавно встановлені лінії з виробництва батончиків LION та шоколадних цукерок, а також шоколадно-формовочну лінію та лінії з виробництва вафель «Артек».
На сьогодні швейцарська корпорація Nestlé, якій належить контрольний пакет «Світоча» є одним із найбільших інвесторів у харчову промисловість України. Візит голови ОДА став приводом поспілкуватися про шляхи розвитку підприємства у Львові, а також про досягнення, пов’язані з заходами щодо запобігання надзвичайним ситуаціям на ПАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». Зокрема, значна увага тут приділяється питанням екології у виробничих процесах. Директор з корпоративних питань Nestlé в Україні та Молдові Геннадій Радченко зазначив, що у 2013 році заплановано капітальні вкладення на розвиток та модернізацію підприємства у розмірі 36 млн. грн. До кінця року на фабриці буде вдосконалено обладнання аміачної компресорної, що забезпечить додатковий захист; встановлено вторинні піддони для хімічних речовин. Фабрика стала одним з перших підприємств у Львівській області на якій, згідно з вимогами техногенної безпеки, було на 85% впроваджено другу чергу систем раннього виявлення аварій.
Наприкінці 2012 року підприємством було прийняте рішення щодо фінансування у розмірі 6,7 млн. грн. на реалізацію проекту доочистки промислових стічних вод, який буде здано в експлуатацію у цьому році. Встановлено автоматизовану систему внутрішнього обліку споживання міської води, що дозволить значно скоротити її витрати у процесі виробництва та, відповідно, зменшить кількість стічних вод.
Крім того, вже замінено 40% ртутовмісних ламп денного освітлення на сучасні екологічні, енергозберігаючі світлодіодні лампи у виробничих приміщеннях, складено план їхньої повної заміни. З метою збереження енергії на підприємстві розробляються та впроваджуються технології повторного використання (рекуперації) теплової енергії, що виділяється під час виробництва, а також розробляється проект з рекуперації тепла з пічок для виготовлення вафельного листа. Це дозволить значно зменшити викиди в атмосферу та знизити емісію вуглекислого газу. За попередні роки на фабриці було підвищено енергоефективність котельні до 85%, а після впровадження проектів планується, що цей показник становитиме 90%.
З початку 2013 року в екологічні проекти підприємства інвестовано 13 млн. грн.
Сьогодні на Львівській кондитерській фабриці "Світоч" працює 828 робітників, середня заробітна плата яких складає 3.350 грн. на місяць. У 2012 році випущено солодкої продукції на суму 928 млн. грн. «Світоч» є одним із найбільших платників податків на Львівщині, сума сплачених податків та інших платежів у 2012 році становила понад 39,5 млн. грн. Фінансовий стан підприємства стабільний, своєчасно проводяться розрахунки по обов’язкових платежах та виплати заробітної плати. Основним ринком збуту продукції є вітчизняний ринок. Капітальні вкладення на розвиток та модернізацію підприємства у 2013 році заплановані у розмірі 36 млн. грн.
«Приємно, що на фабриці дбають не лише про інновації, але й дотримуються тих рецептур, якими здавна славиться Львів. Важливим є також і те, що Nestle не лише створює робочі місця, але й показує приклад відповідального ставлення до екології та безпеки праці», - зазначив Віктор Шемчук під час відвідин фабрики.

Довідка:
Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2012 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.
За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031

Контактная информация

Похожие материалы

29.02.2012
«МИВИНА». Тест – на «отлично».
Куриная приправа «Мивина» получила оценку «отлично» по результатам исследования, проведенного научно-исследовательским центром независимых потребительских экспертиз «ТЕСТ».
08.08.2012
Тетра Пак приобрела активы Genius Automação De Sistemas
Приобретение бразильской компании – эксперта в сфере систем промышленного управления – позволит Тетра Пак усовершенствовать свои решения в области переработки и упаковки пищевых продуктов.
20.06.2013
Яна Міхайлова взяла участь у бізнес-конференції "ABC: Ukraine & Partners"
І Міжнародна бізнес-конференція «ABC: Ukraine & Partners» зібрала у Києві понад 2 тисячі учасників.

Комментарий

Captcha