Украина / АПК

Фісташкова новинка

Під час урочистої церемонії відкриття Першого міжнародного конкурсу скрипалів Олега Криси 25 жовтня гості та учасники події спробували солодку новинку від генерального спонсора «Світоч» - пралінову цукерку «Трюфель», вкриту рисовими какао кріспами, з фісташковим смаком.
Солодощі з фісташкою мають багато прихильників, тому солодкий бренд, слідуючи за вподобаннями споживачів, підготував обмежений випуск цих цукерок – «Трюфель фісташковий смак», що буде доступний прихильникам протягом декількох місяців.
Конкурс скрипалів Олега Криси триватиме з 24 жовтня по 3 листопада в приміщеннях консерваторії та філармонії Львова. Участь у конкурсі беруть вісімнадцять виконавців з України, Канади, Японії, Китаю, Австралії, Південної Кореї, Росії та США. Переможця визначає представницьке журі, до складу якого увійшли найкращі скрипалі, педагоги України та світу.

Довідка:
Nestlé – найбільший виробник продуктів харчування у світі, що працює на засадах раціонального харчування та здорового способу життя. Штат компанії налічує 280 тисяч працівників. Nestlé належать 449 заводів у 83 країнах. Річний обсяг продажів Nestlé у світі сягнув у 2012 році 92,2 млрд. швейцарських фраків. Продукція Nestlé представлена на ринках напоїв, кондитерських виробів, кулінарних продуктів, дитячого і спеціального харчування, заморожених продуктів, морозива, готових сніданків, мінеральної та столової води, а також кормів для домашніх тварин. Крім виробництва продуктів харчування, Nestlé володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості.
Nestlé розпочала свою діяльність в Україні у 1994 році з відкриття представництва. З тих пір компанія просуває такі міжнародні бренди, як NESCAFÉ, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін. У 1998 році Nestlé S.A. придбала контрольний пакет акцій ЗАТ «Львівська кондитерська фабрика «Світоч». У травні 2003 року у Києві засновано ТОВ «Нестле Україна». У кінці 2003 року Nestlé S.A. придбала 100% акцій підприємства «Волиньхолдінг» (ТМ «Торчин»). В 2010 році Nestlé S.A. придбала ТОВ «Техноком», виробника продуктів швидкого приготування під ТМ «Мівіна».
Бізнес Nestlé в Україні представлений наступними напрямами: кава та напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корма для домашніх тварин, морозиво.
За подальшою інформацією прохання звертатися до
Геннадія Радченка,
Директора з корпоративних питань
Nestlé в Україні та Молдові
тел. (044) 490 8000, (044) 496 1031

Контактная информация

Похожие материалы

17.06.2014
Nestle в Украине экспортирует в ЕС
Для Nestle в Украине появились новые экспортные возможности в связи с отменой таможенных пошлин на украинские товары, поставляемые на рынки ЕС.
28.03.2011
Сельскохозяйственная конференция в Одессе посвящена интенсивным технологиям производства
26-28 мая состоится первая Международная конференция, на которой соберутся представители компаний, занятых в сфере свиноводства и птицеводства. Тема конференции, которая пройдет в Одессе – интенсивные технологии производства.
27.04.2012
Коллекционная серия «Сармат» – для любителей яркого футбола и вкусного пива
В конце апреля в продаже появилась коллекционная серия пива «Сармат», посвященная истории европейского футбола.

Комментарий

Captcha