Украина / Культура

День визволення Хорольщини від німецького-фашистських загарбників в рік нового українського протистояння

Хорол, 19 вересня – цього дня Хорольщина відсвяткувала 71-у річницю з дня визволення від німецько-фашистських загарбників.

Не залишили цю дату без уваги й представники градоутворюючого підприємства Хорольщини – ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів». І від самого ранку, без зайвих урочистостей та зібрання публіки довкола, віддали шану невмирущому подвигу, данину вдячності героям війни 1941-1945 рр. покладанням квітів. Від братської могили на своєму мікрорайоні, Меморіального комплексу «Хорольська яма» долучились й до головного меморіалу міста, куди для вшанування пам’яті про героїв, які принесли мир на рідну землю ціною власного життя, прийшло безліч хорольців.

Серед учасників урочистого мітингу у підніжжя Меморіального комплексу „Вічний вогонь“ керівники району та міста, ветерани, представники підприємств, установчих організацій, громадськість.

Окрім ветеранів, серед натовпу людей й інший особливий гість – вчитель в минулому, а нині учасник антитерористичної операції на сході України Цегельник Сергій Миколайович. Саме його слова стали кращим вітанням. А його сором’язливість та щирість неабияк розчулили присутніх:
«Шановні ветерани, гості, жителі міста Хорола! Дозвольте від імені військовослужбовців, які зараз знаходяться в зоні АТО привітати Вас з цим святом - з Днем визволення Хорольщини від німецько-фашистських загарбників.
Як колишній вчитель, хочу подякувати всім присутнім дітям, які прийшли вшанувати пам'ять загиблим солдатам. Я ціную Ваш патріотизм!

Шановні ветерани, низький Вам уклін від імені наших солдатів, від імені людей, від імені дітей! Дякую Вам за те, що захистили нас, визволили нашу Хорольщину. Я хочу сказати усім Вам, що ми, знаходячись на Сході України, збережемо нашу недоторканість і цілісність від будь яких загарбників! І ще від імені хлопців, які разом зі мною знаходяться зараз там, подякувати сім’ям, волонтерам, які допомагають, приїжджають до нас не боячись ризику. Велике Вам дякую!
Слава Україні!»

Цей рік ввійде у світову історію, як рік українського протистояння, рік боротьби за незалежність держави. На частині території країни, не зважаючи на перемир’я, ідуть бої. Тисячі мужніх чоловіків знову, як і в роки ВВВ, стали на захист вітчизни. Хорольщина теж має своїх героїв - 52 військових з Хорола разом із іншими громадянами України виборюють для держави право на існування, на її самостійність та незалежність.

Наша повага та вдячність усім героям! Низький уклін!

Контактная информация

Похожие материалы

22.12.2011
Amsterdam Mariner использует успех музыкального конкурса AmsterdaMusic для дальнейшей популяризации инди-музыки в стране
Бренд Amsterdam Mariner, принадлежащий компании Миллер Брендз Украина», создает в социальных сетях тематические площадки для знатоков и любителей инди-музыки.
19.10.2011
Состоялся благотворительный концерт МБФ «INSHE ZHITTIA»
25 сентября 2011 года в 18-00, в здании Киевского муниципального академического театра оперы и балета для детей и юношества, состоялся Благотворительный концерт МБФ "INSHE ZHITTIA" посвященный III Международному «Конкурсу без границ!», конкурсу без возрастных, территориальных, национальных и религиозных ограничений, в котором приняли участие граждане 20 стран мира: Украины, России, США, Канады, Абхазии, Армении, Азербайджана, Белоруссии, Болгарии, Венгрии, Грузии, Израиля, Польши, Латвии, Литвы, Эстонии, Молдавии, Турции, Казахстана, Узбекистана.
28.05.2012
Российский гамбит Гарри Поттера
Издательский Дом «Де Агостини» объявляет об успешном разрешении ситуации с "Шахматами Гарри Поттера": после повторной проверки выявлены и оперативно изъяты из продаж все образцы партворков (коллекционных изданий) с превышением допустимого уровня запаха. Руководство Издательского Дома приносит глубочайшие извинения читателям и заявляет о повышении стандартов качества к обновленным образцам игрушек.

Комментарий

Captcha