Украина / Промышленность

День працівників харчової промисловості у стінах головного підприємства Хорольщини

Третя неділя жовтня в Україні традиційно позначена професійним святом працівників харчової промисловості. Саме цей день приніс чимало приємних сюрпризів колективу ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів».

З нагоди свята, керівництво єдиного вітчизняного представника на ниві дитячих молочних сумішей в особі голови наглядової ради Володимира Анатолійовича Почепа та генерального директора Артема Васильовича Кузьменко не лише відзначили святковою премією кожного з працюючих, а й зібрали урочисту нараду в актовій залі підприємства, де і висловили слова вдячності за сумлінну працю та щирі привітання колективу. Володимир Анатолійович наголосив, що «у тих позитивних зрушеннях, які галузь та зокрема комбінат має сьогодні, велика заслуга кожного працівника».

Не залишили цей день без уваги й представники міських та районних органів влади. Серед вітаючих гостей присутні в.о.голови Хорольської районної державної адміністрації Віктор Олександрович Плоцький, голова Хорольської районної ради Юлія Вікторівна Бойко, міський голова Ігор Володимирович Свириденко, начальник Хорольської об’єднаної державної податкової інспекції головного управління Міністерства доходів у Полтавської області Наталія Анатоліївна Корж, начальник управління пенсійного фонда у Хорольському районі Полтавської області Наталія Григорівна Бойко, начальник управління праці та соціального захисту населення Вікторія Віталіївна Лопітько та генеральний директор асоціації «Полтавамолоко» Сергій Олексійович Зінченко.

Лише урочистостями не обмежилися, а й підбили підсумки роботи підприємства за минулий рік. Подяки та нагороди від міської та обласної влад отримали як пересічні працівники галузі, так і підприємства вцілому. За вагомий особистий внесок у розвиток харчової та переробної промисловості, забезпечення населення високоякісною продукцією, сумлінну працю та з нагоди професійного свята – Дня працівників харчової промисловості, п’ятнадцятеро трудівників ПАТ «Хорольський МКК ДП» нагороджено Почесними грамотами Міністра АПК, департаменту АПК ОДА, асоціації «Полтавамолоко», облдержадміністрації, Хорольської РДА та РР, міської ради, а також медалями.

Офіційну частину святкування, резюмуючи раніше сказане, закрив генеральний директор комбінату Артем Кузьменко: «Поважні гості сказали, що ми перші. Це дійсно так. І я бажаю, щоб ми такими й залишались! Хочу відмітити, що саме завдяки Вашим рукам, Вашій наполегливій праці ми можемо заявити, що перші і єдині! Перед нами одна дорога – дорога в Європу. Так давайте зробимо так, щоб і в Європі бути першими!».

Вже як добра традиція - урочистий концерт-привітання від працівників Районного будинку культури. Хоча цього року досить скромний та невеликий у часі, але по справжньому приємний. А сам святковий захід завершено жартівливою піснею про комбінат від місцевого гумориста Юрія Володимировича Базіля: «Наш Хорольський МКК людям нужен на віка!».

Контактная информация

Похожие материалы

03.08.2011
Технологии Siemens отвечают ключевым стандартам «умных» сетей
Предлагаемые сектором «Энергетика» концерна Siemens системы регулирования мощности электросети линейки Spectrum Power, защитные устройства, системы автоматизации для подстанций и коммутаторы Ethernet отвечают всем требованиям международных стандартов IEC 61968 и IEC 61850 в отношении решений по созданию «умных» сетей будущего.
20.06.2012
«Брендмастер» предлагает к продаже оригинальные запчасти ТМ ЗМЗ
ООО «Брендмастер» предлагает к продаже оригинальные запасные части для двигателей под торговой маркой «ЗМЗ». Для обеспечения качественной эксплуатации для двигателей ЗМЗ следует использовать оригинальные запчасти. Продукция ТМ «ЗМЗ» по материалу, точности и чистоте обработки соответствуют всем конструкторским нормам.
10.02.2012
«КлиматЭкспо» откроет климатический сезон в Украине
Операторы климатической отрасли в этом году встретят сезон во всеоружии. Презентовать новинки, укрепить партнерские отношения и сформировать портфель заказов накануне весенне-летнего всплеска продаж поможет специализированная выставка климатического оборудования «КлиматЭкспо 2012», которая впервые состоится 28 февраля — 2 марта в столичном выставочном центре «КиевЭкспоПлаза». Организатором события выступает компания «Евроиндекс».

Комментарий

Captcha