Украина / Промышленность

День автомобіліста як привід подякувати за працю

Впередень професійного свята – Дня автомобіліста, відповідний структурний підвідділ отримав у подарунок від керівництва ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» кулер для води, що призначений для забезпечення зручного питного режиму в гаражі.

Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Саме тому професія водія була і залишається однією з наймасовіших. Професійне свято водіїв автотранспорту День автомобіліста і дорожника офіційно відзначається в Україні з 1996 року в останню неділю жовтня. Його також святкують і автолюбителі, яких з кожним роком все більше.

Як на підприємстві ставляться до водіїв? На це питання відповів голова наглядової ради Володимир Анатолійович Почеп: «Автомобільний транспорт є однією з найважливіших систем на підприємстві. Без перебільшень, від людей, які керують технікою та обслуговують її, залежить те, чи зможе комбінат безперебійно функціонувати. Кожного дня наші автомобілі виїжджають по різноманітним завданням. Це і забір молока з господарств, і рейсові поїздки в місто, які пов’язанні із повсякденною діяльністю. У кожній з цих машин за кермом сидить автомобіліст. Кожну одиницю техніки регулярно обслуговують і доглядають, як маленьку дитину, тож зрозуміло, що без цих людей все зупиниться».

Контактная информация

Похожие материалы

18.09.2012
Миллер Брендз Украина предлагает еще больше пива «Сармат» по прежней цене
С середины сентября 2012 г. в торговых точках Украины появилось пиво «Сармат Светлое» в ПЭТ-бутылке емкостью 1,25 л по цене 1 л.
09.02.2012
Европейское признание украинской «Малютки»
20 января этого года в Берлине состоялось открытие Международной выставки-ярмарки «Зелёная неделя 2012» (Green Week 2012). Это одно из известнейших мероприятий Германии с 1926 г., где в 26 павильонах участники из 57 стран демонстрировали свои достижения в сельском хозяйстве, садоводстве и продовольствии. Наше государство представили 70 компаний, которые являются авторитетными производителями сельхозпродукции и продуктов питания.
03.09.2014
Ювілейне свято першого дзвоника
Хорол, 1 вересня – представники ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» на чолі з головою наглядової ради Володимиром Почепом та генеральним директором Артемом Кузьменко завітали на День знань до Навчально-виховного комплексу міста.

Комментарий

Captcha