Украина / Промышленность

День автомобіліста як привід подякувати за працю

Впередень професійного свята – Дня автомобіліста, відповідний структурний підвідділ отримав у подарунок від керівництва ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» кулер для води, що призначений для забезпечення зручного питного режиму в гаражі.

Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Саме тому професія водія була і залишається однією з наймасовіших. Професійне свято водіїв автотранспорту День автомобіліста і дорожника офіційно відзначається в Україні з 1996 року в останню неділю жовтня. Його також святкують і автолюбителі, яких з кожним роком все більше.

Як на підприємстві ставляться до водіїв? На це питання відповів голова наглядової ради Володимир Анатолійович Почеп: «Автомобільний транспорт є однією з найважливіших систем на підприємстві. Без перебільшень, від людей, які керують технікою та обслуговують її, залежить те, чи зможе комбінат безперебійно функціонувати. Кожного дня наші автомобілі виїжджають по різноманітним завданням. Це і забір молока з господарств, і рейсові поїздки в місто, які пов’язанні із повсякденною діяльністю. У кожній з цих машин за кермом сидить автомобіліст. Кожну одиницю техніки регулярно обслуговують і доглядають, як маленьку дитину, тож зрозуміло, що без цих людей все зупиниться».

Контактная информация

Похожие материалы

20.03.2012
Новинка в ассортименте холодных соусов ТМ «Торчин» – для ценителей изысканной восточной кухни
В начале весны торговая марка «Торчин» представила на рынке Украины новый продукт в категории холодных готовых к употреблению соусов – кисло-сладкий соус «Азиатский».
19.10.2012
«Укризрамебель» выпустила два новых вида ортопедических подушек
Этой осенью компания «УКРИЗРАМЕБЕЛЬ», специализирующаяся на производстве ортопедических диванов для взрослых и детей, выпустила новинку: два вида ортопедических подушек из современного материала «Memory Foam».
18.09.2012
Игорь Якубович: Украина накопила впечатляющее количество продовольственных запасов
В текущем году государственный Аграрный фонд провел масштабную работу по накоплению продовольственных товаров, чтобы гарантировать населению стабильные цены на основные продукты питания.

Комментарий

Captcha