Украина / Промышленность

День автомобіліста як привід подякувати за працю

Впередень професійного свята – Дня автомобіліста, відповідний структурний підвідділ отримав у подарунок від керівництва ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» кулер для води, що призначений для забезпечення зручного питного режиму в гаражі.

Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Саме тому професія водія була і залишається однією з наймасовіших. Професійне свято водіїв автотранспорту День автомобіліста і дорожника офіційно відзначається в Україні з 1996 року в останню неділю жовтня. Його також святкують і автолюбителі, яких з кожним роком все більше.

Як на підприємстві ставляться до водіїв? На це питання відповів голова наглядової ради Володимир Анатолійович Почеп: «Автомобільний транспорт є однією з найважливіших систем на підприємстві. Без перебільшень, від людей, які керують технікою та обслуговують її, залежить те, чи зможе комбінат безперебійно функціонувати. Кожного дня наші автомобілі виїжджають по різноманітним завданням. Це і забір молока з господарств, і рейсові поїздки в місто, які пов’язанні із повсякденною діяльністю. У кожній з цих машин за кермом сидить автомобіліст. Кожну одиницю техніки регулярно обслуговують і доглядають, як маленьку дитину, тож зрозуміло, що без цих людей все зупиниться».

Контактная информация

Похожие материалы

22.03.2012
Биогаз из помета сделают на родине мафии
Zorg Biogas AG сообщает о получении заказа на биогазовую станцию от Заказчика из Италии.
10.08.2014
Еденственный производитель детских молочных смесей Украины попал под шквал необоснованных обвинений
ПАО «Хорольский молочноконсервный комбинат детских продуктов» обвинен в причастности к финансированию сепаратистов. При этом любые утверждения в отношении комбината к отдельным людям или деятельности боевиков являются безосновательными и необоснованными.
14.09.2012
Брендмастер начали продажу продукции ТМ «ЗИЛ»
ООО «Брендмастер» расширило ассортимент реализуемой продукции ТМ «ЗИЛ». Под данной торговой маркой производятся спецтехника и компоненты двигателя, системы выпуска отработанных газов, системы питания, системы охлаждения, сцепления, коробки переключения передач, раздаточной коробки, карданной передачи трансмиссии, заднего и среднего мостов, седельного устройства, подвески, рулевого управления, тормозов, электрооборудования, приборов, кабины, вентиляции, отопления и т. д. для автомобилей производства стран СНГ.

Комментарий

Captcha