Украина / Промышленность

День автомобіліста як привід подякувати за працю

Впередень професійного свята – Дня автомобіліста, відповідний структурний підвідділ отримав у подарунок від керівництва ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» кулер для води, що призначений для забезпечення зручного питного режиму в гаражі.

Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. Саме тому професія водія була і залишається однією з наймасовіших. Професійне свято водіїв автотранспорту День автомобіліста і дорожника офіційно відзначається в Україні з 1996 року в останню неділю жовтня. Його також святкують і автолюбителі, яких з кожним роком все більше.

Як на підприємстві ставляться до водіїв? На це питання відповів голова наглядової ради Володимир Анатолійович Почеп: «Автомобільний транспорт є однією з найважливіших систем на підприємстві. Без перебільшень, від людей, які керують технікою та обслуговують її, залежить те, чи зможе комбінат безперебійно функціонувати. Кожного дня наші автомобілі виїжджають по різноманітним завданням. Це і забір молока з господарств, і рейсові поїздки в місто, які пов’язанні із повсякденною діяльністю. У кожній з цих машин за кермом сидить автомобіліст. Кожну одиницю техніки регулярно обслуговують і доглядають, як маленьку дитину, тож зрозуміло, що без цих людей все зупиниться».

Контактная информация

Похожие материалы

18.01.2012
Китайский производитель биогазовых установок выходит на рынок СНГ
Впервые на рынке биогазовых технологий СНГ представлены биогазовые станции высокого качества по цене, доступной для предприятий различных типов. В Январе 2012, китайская компания “Huo Long Biogas,” известный производитель биогазовых установок, вышла на рынок Восточной Европы.
28.06.2013
Efes Ukraine угостила креативных киевских Front-End разработчиков
22 июня 2013 года в Киеве состоялась первая встреча Tech Hangout сообщества, организованного IT-компанией Innovecs. Неформальную часть мероприятия оживило пиво «Старый Мельник из бочонка» и Amsterdam Navigator от Efes Ukraine.
03.08.2011
Siemens получил заказ на поставку в Китай восьми установок газификации угля мощностью 500 МВт
Сектор «Энергетика» концерна Siemens получил заказ на поставку в Китай восьми установок газификации угля. Установки тепловой мощностью 500 МВт каждая будут установлены на новом заводе по газификации угля в городе Йили (Yili), провинция Синьцзян. Завод будет перерабатывать добываемый в провинции суббитуминозный уголь в синтетический природный газ.

Комментарий

Captcha