Украина / Финансы и банки

Діамантбанк збільшив прибуток у третьому кварталі 2014 року

Протягом трьох кварталів поточного року Діаманбанк отримав чистий прибуток у розмірі 4,92 млн грн, що більше ніж у два рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Чисті активи збільшилися на 33%, регулятивний капітал – на 27%.

Показники діяльності Банку на 01.10.2014 року склали:
• прибуток – 4,92 млн грн;
• чисті активи – 5,07 млрд грн;
• регулятивний капітал – 507,888 млн грн;
• кредитно-інвестиційний портфель – 3,7 млрд грн.

Як зазначив Голова Правління Діамантбанку Олег Ходачук: «Ми успішно продовжуємо плановий розвиток своєї діяльності. Банк не тільки виконує всі обов’язки перед клієнтами, впроваджує нові продукти та послуги, а й активно розвиває мережу відділень у непростий для банківської системи та країни в цілому час. Отриманий позитивний фінансовий результат свідчить про надійність фінансової установи та її впевненість у завтрашньому дні».

Нагадаємо, що регіональна мережа Діамантбанку нараховує 83 відділення у 21 місті України. Детальна інформація на офіційному сайті Банку http://diamantbank.ua/ або за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

11.10.2011
Диамантбанк в третий раз подарил новое оборудование в симферопольский роддом
Диамантбанк обеспечил жизненно важным оборудованием уже 25-й роддом в Украине. Так, в рамках Всеукраинской программы "Подумай о жизни!" Диамантбанк подарил Центральной районной клинической больнице Симферопольского района реаниматор для новорожденных RD-900 NeoPuff, «Fisher & Paykel Healthcare (производство Новая Зеландия).
03.10.2011
Депозитная акция «ЩЕДРИЙ ВРОЖАЙ» от АО «ФИНРОСТБАНК»
АО «ФИНРОСТБАНК» предлагает клиентам – физическим лицам новую депозитную акцию «Щедрий врожай», которая предусматривает высокие процентные ставки по депозитам, ежемесячную и по завершении срока действия вклада выплату процентов, бонусы. Максимальная ставка по депозиту «Щедрий врожай» составляет 18 % в гривне, 9 % в долларах США и 6,5% в евро.
02.07.2013
Клиенты АО «ФИНРОСТБАНК» этим летом могут воспользоваться рядом новых депозитных программ
В течение летних месяцев АО «ФИНРОСТБАНК» предлагает своим клиентам - физическим лицам воспользоваться новыми вариантами размещения денежных средств в национальной и иностранной валютах: «Яскраве літо», «Літня пропозиція», «Літні переваги», «Літні відсотки» і «Вільні кошти».

Комментарий

Captcha