Украина / Финансы и банки

Діамантбанк збільшив прибуток у третьому кварталі 2014 року

Протягом трьох кварталів поточного року Діаманбанк отримав чистий прибуток у розмірі 4,92 млн грн, що більше ніж у два рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Чисті активи збільшилися на 33%, регулятивний капітал – на 27%.

Показники діяльності Банку на 01.10.2014 року склали:
• прибуток – 4,92 млн грн;
• чисті активи – 5,07 млрд грн;
• регулятивний капітал – 507,888 млн грн;
• кредитно-інвестиційний портфель – 3,7 млрд грн.

Як зазначив Голова Правління Діамантбанку Олег Ходачук: «Ми успішно продовжуємо плановий розвиток своєї діяльності. Банк не тільки виконує всі обов’язки перед клієнтами, впроваджує нові продукти та послуги, а й активно розвиває мережу відділень у непростий для банківської системи та країни в цілому час. Отриманий позитивний фінансовий результат свідчить про надійність фінансової установи та її впевненість у завтрашньому дні».

Нагадаємо, що регіональна мережа Діамантбанку нараховує 83 відділення у 21 місті України. Детальна інформація на офіційному сайті Банку http://diamantbank.ua/ або за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

28.03.2014
АКТАБАНК предлагает юридическим лицам до 15% на остаток по текущему счету
АКТАБАНК предлагает всем клиентам - юридическим лицам и физическим лицам - предпринимателям, тарифные пакеты по обслуживанию текущих (накопительных) счетов с начислением процентов на остаток по счету.
04.01.2012
Еще один клиент Диамантбанка стал победителем акции
Клиент николаевской дирекции Диамантбанка стал победителем совместной акции Диамантбанка и Международной платежной системы VISA «Попробуйте – Вам понравится!», и выиграл 500 гривен.
05.12.2011
ПАО «МАРФИН БАНК» содействует развитию АПК Украины
Агропромышленный комплекс занимает ключевое место в структуре украинской экономики, обладая большим потенциалом для последующего развития.

Комментарий

Captcha