Украина / Финансы и банки

Діамантбанк збільшив прибуток у третьому кварталі 2014 року

Протягом трьох кварталів поточного року Діаманбанк отримав чистий прибуток у розмірі 4,92 млн грн, що більше ніж у два рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Чисті активи збільшилися на 33%, регулятивний капітал – на 27%.

Показники діяльності Банку на 01.10.2014 року склали:
• прибуток – 4,92 млн грн;
• чисті активи – 5,07 млрд грн;
• регулятивний капітал – 507,888 млн грн;
• кредитно-інвестиційний портфель – 3,7 млрд грн.

Як зазначив Голова Правління Діамантбанку Олег Ходачук: «Ми успішно продовжуємо плановий розвиток своєї діяльності. Банк не тільки виконує всі обов’язки перед клієнтами, впроваджує нові продукти та послуги, а й активно розвиває мережу відділень у непростий для банківської системи та країни в цілому час. Отриманий позитивний фінансовий результат свідчить про надійність фінансової установи та її впевненість у завтрашньому дні».

Нагадаємо, що регіональна мережа Діамантбанку нараховує 83 відділення у 21 місті України. Детальна інформація на офіційному сайті Банку http://diamantbank.ua/ або за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

23.12.2011
Allmoney представила новый сервис пополнений
AllMoney представляет новый продукт, полностью соответствующий текущему законодательству Украины в области электронных пополнений. С его помощью компания сможет наладить работу Win-терминалов и автоматов самообслуживания.
01.02.2011
Сервис «BENEFIT.UA» - ваша путеводная звезда в многообразии банковских продуктов
В финансовых предложениях банков, поступающих в огромных количествах, легко запутаться. Кажется, что все эти условия по кредитам и депозитам абсолютно разные.
07.12.2011
НРА «Рюрик» подтвердило рейтинги ПАО «АКТАБАНК» и облигаций серий А, В на уровне uaBBB+ с прогнозом «позитивный»
НРА «Рюрик» на заседании рейтингового комитета от 30.11.2011 г. подтвердило следующие долгосрочные кредитные рейтинги ПАО «АКТАБАНК»

Комментарий

Captcha