Украина / Финансы и банки

Діамантбанк відкрив відділення в автосалоні Volkswagen у Харкові

У Харкові запрацювало нове відділення Банку, що розташовано у автосалоні Volkswagen за адресою: вул. Клочківська, 94-А.

У відділенні клієнти можуть обміняти валюту, оплатити рахунки автосалону та здійснити операції з платіжними картками за допомогою POS-терміналу.

Завітати до відділення можна щоденно з 9:00 до 20:00 години, а у субботу, неділю та святкові дні – з 9:00 до 18:00 години.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку нараховує 81 відділення по всій Україні. Найближчим часом відкриються нові відділення у Вінниці, Кривому Розі та Києві.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку (http://diamantbank.ua/network.html) або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 81 відділення у 20 містах України.

Похожие материалы

11.10.2011
Диамантбанк в третий раз подарил новое оборудование в симферопольский роддом
Диамантбанк обеспечил жизненно важным оборудованием уже 25-й роддом в Украине. Так, в рамках Всеукраинской программы "Подумай о жизни!" Диамантбанк подарил Центральной районной клинической больнице Симферопольского района реаниматор для новорожденных RD-900 NeoPuff, «Fisher & Paykel Healthcare (производство Новая Зеландия).
19.10.2012
Intecracy Group представляет sms-решения для банковской сферы
Компания "Софтлайн Мобильные Системы", которая входит в консорциум Intecracy Group, 19 октября 2012 года представила комплекс решений по смс-рассылке для банков. Презентация прошла в бизнес-центре "Хай-Тек Парк"
24.10.2011
АО «ФИНРОСТБАНК» подвел результаты своей работы за 3 квартал 2011 года
Июль-сентябрь текущего года АО «ФИНРОСТБАНК» завершил с чистой прибылью в 1 миллион 435 тысяч гривен, что на 198 тысяч больше, чем за аналогичный период прошлого года.

Комментарий

Captcha