Украина / Финансы и банки

Діамантбанк відкрив відділення в автосалоні Volkswagen у Харкові

У Харкові запрацювало нове відділення Банку, що розташовано у автосалоні Volkswagen за адресою: вул. Клочківська, 94-А.

У відділенні клієнти можуть обміняти валюту, оплатити рахунки автосалону та здійснити операції з платіжними картками за допомогою POS-терміналу.

Завітати до відділення можна щоденно з 9:00 до 20:00 години, а у субботу, неділю та святкові дні – з 9:00 до 18:00 години.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку нараховує 81 відділення по всій Україні. Найближчим часом відкриються нові відділення у Вінниці, Кривому Розі та Києві.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку (http://diamantbank.ua/network.html) або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 81 відділення у 20 містах України.

Похожие материалы

21.12.2011
Получите дополнительные проценты в АКТАБАНКЕ
В АКТАБАНКЕ продолжается акция «По выходным ставка выше!», которая позволяет гарантированно получить дополнительные 0,2% годовых к базовой ставке по депозитам в национальной валюте и 0,1% годовых к базовой ставке по депозитам в иностранной валюте.
10.02.2011
Где взять кредит? Узнай совершенно бесплатно по номеру 7660
Впервые на Украине появилась уникальная услуга – SMS-сервис, позволяющий узнать о перспективах выдачи кредита. Эту услугу предлагает «Украинское Бюро Кредитных Историй».
10.01.2012
Budget Car Rental объявил о начале «Big Budget Sale»: скидки до 20% на аренду авто по всему миру
Budget Car Rental, что входит в тройку мировых лидеров по аренде легковых и коммерческих авто, объявил о начале «Big Budget Sale», предлагая фантастические Новогодние скидки до 20% на аренду авто по всему миру.

Комментарий

Captcha