Украина / Финансы и банки

Діамантбанк відкрив відділення в автосалоні Volkswagen у Харкові

У Харкові запрацювало нове відділення Банку, що розташовано у автосалоні Volkswagen за адресою: вул. Клочківська, 94-А.

У відділенні клієнти можуть обміняти валюту, оплатити рахунки автосалону та здійснити операції з платіжними картками за допомогою POS-терміналу.

Завітати до відділення можна щоденно з 9:00 до 20:00 години, а у субботу, неділю та святкові дні – з 9:00 до 18:00 години.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку нараховує 81 відділення по всій Україні. Найближчим часом відкриються нові відділення у Вінниці, Кривому Розі та Києві.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку (http://diamantbank.ua/network.html) або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 81 відділення у 20 містах України.

Похожие материалы

17.11.2011
Odessa Fashion Day при поддержке АКТАБАНК
5-6 ноября все сливки фешн-поклонников в Одессе сконцентрировались в Филармонии, где отдефелировало одно из самых громких модных событий года — Odessa Fashion Day при поддержке ПАО «АКТАБАНК».
16.12.2011
ПАО «АКТАБАНК» в полном объеме и своевременно выполнил условия оферты
В соответствии с зарегистрированным ГКЦБФР проспектом эмиссии процентных именных облигаций ПАО «АКТАБАНК», 12.12.2011 года Банк своевременно и в полном объеме выполнил условия оферты, а также выплатил собственникам облигаций процентный доход за четвертый купонный период по облигациям серии А.
28.02.2012
Диамантбанк окажет помощь в спасении жизней новорожденных в Донецке
В марте 2012 года Диамантбанк оснастит новым медицинским жизненно важным оборудованием Центральную городскую клиническую больницу №3 г. Донецк. А именно, медицинское учреждение получит: неонатальный комплекс НО-АФ-КР-1, три светодиодных облучателя НО-АФ-LED, а также отсасыватель 7А-23В.

Комментарий

Captcha