Украина / Финансы и банки

Діамантбанк відкрив відділення в автосалоні Volkswagen у Харкові

У Харкові запрацювало нове відділення Банку, що розташовано у автосалоні Volkswagen за адресою: вул. Клочківська, 94-А.

У відділенні клієнти можуть обміняти валюту, оплатити рахунки автосалону та здійснити операції з платіжними картками за допомогою POS-терміналу.

Завітати до відділення можна щоденно з 9:00 до 20:00 години, а у субботу, неділю та святкові дні – з 9:00 до 18:00 години.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку нараховує 81 відділення по всій Україні. Найближчим часом відкриються нові відділення у Вінниці, Кривому Розі та Києві.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку (http://diamantbank.ua/network.html) або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 81 відділення у 20 містах України.

Похожие материалы

16.05.2012
Оформляйте депозит не отходя от ... компьютера!
С 28 апреля в АО "СБЕРБАНК РОССИИ" стала доступна новая услуга для частных клиентов. Речь идет о дистанционном открытии депозитов в онлайн-режиме с помощью системы интернет-банкинга "Сбербанк ОнЛ@йн".
22.10.2012
Снятие наличных и платежи в розничной торговле с кошельков MoneXy
Система электронных денег MoneXy и Банк Национальный Кредит запускают новую услугу – карта Банка Национальный Кредит, привязанная к кошельку MoneXy. Это позволяет в режиме онлайн перевести средства с кошелька MoneXy на банковскую карту.
10.08.2011
Банк «Сич» готов инвестировать в бизнес
Недавно зарегистрированный НБУ банк «Сич» начал обслуживание клиентов - физических и юридических лиц. Главный офис банка находиться в Киеве по адресу ул. Владимирская, 63.

Комментарий

Captcha