Украина / Финансы и банки

Діамантбанк відкрив відділення в автосалоні Volkswagen у Харкові

У Харкові запрацювало нове відділення Банку, що розташовано у автосалоні Volkswagen за адресою: вул. Клочківська, 94-А.

У відділенні клієнти можуть обміняти валюту, оплатити рахунки автосалону та здійснити операції з платіжними картками за допомогою POS-терміналу.

Завітати до відділення можна щоденно з 9:00 до 20:00 години, а у субботу, неділю та святкові дні – з 9:00 до 18:00 години.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку нараховує 81 відділення по всій Україні. Найближчим часом відкриються нові відділення у Вінниці, Кривому Розі та Києві.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку (http://diamantbank.ua/network.html) або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 81 відділення у 20 містах України.

Похожие материалы

26.07.2013
«ИНТАЛЕВ» проведет мастер-класс «Построение консолидированной отчетности: Теория. Практика. Инструменты»
15 августа в Киеве, эксперты «ИНТАЛЕВ» (www.intalev.ua) проведут мастер-класс по построению консолидированной отчетности в группах компаний и холдингах.
26.03.2012
Привилегии и скидки для премиальных карт Visa
Все без исключения обладатели премиальных карт Visa Gold и Visa Platinum, выпущенных ПАО «АКТАБАНК», имеют возможность воспользоваться замечательными привилегиями
05.12.2011
Диамантбанк оснастит современным оборудованием херсонскую больницу
В январе 2012 года Диамантбанк, в рамках Всеукраинской программы «Подумай о жизни!», обеспечит новым современным оборудованием Херсонскую детскую областную клиническую больницу. Медицинское учреждение получит пульсоксиметр ЮТАСОКСИ-200 и три автоматизированные шприцевые дозаторы ЮСП-100.

Комментарий

Captcha