Украина / Финансы и банки

Діамантбанк відкрив нове відділення у Вінниці

Розширюючи регіональну мережу, Діамантбанк відкрив нове універсальне відділення у Вінниці за адресою: вул. Соборна, 43. Дане відділення стало першим представництвом Банку у місті.

Нове відділення надає весь спектр банківських послуг для приватних та корпоративних клієнтів. Так, завітавши до відділення, клієнти зможуть: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися орендою індивідуальних сейфів, розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютообмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години, каса – з 9:00 до 17:30 години.

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 82 відділення по всій території України.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку www.diamantbank.ua або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

Похожие материалы

27.04.2012
Кредит на автозапчасти от АКТАБАНКА
АКТАБАНК раскрывает новые горизонты для всех обладателей авто. Случаются ситуации, когда неожиданно сломался автомобиль, а на запчасти и ремонт у Вас нет.
20.07.2011
На Николаевщине проживает 9 человек, которые в прошлом году заработали более 1 млн. гр-н
В Николаевской области проживает 9 человек, которые за прошлый 2010 год заработали более 1 млн грн. каждый. Об этом рассказал председатель ГНА в Николаевской области Андрей Лаврешов.
27.06.2013
ЛЕТО БЕЗ ОЧЕРЕДЕЙ С СЕРВИСОМ IPAY.UA!
Оплачивайте услуги Коммунального предприятия «ГИВЦ» картой VISA через сервис платежей iPay.ua

Комментарий

Captcha