Украина / Финансы и банки

Діамантбанк відкрив нове відділення у Вінниці

Розширюючи регіональну мережу, Діамантбанк відкрив нове універсальне відділення у Вінниці за адресою: вул. Соборна, 43. Дане відділення стало першим представництвом Банку у місті.

Нове відділення надає весь спектр банківських послуг для приватних та корпоративних клієнтів. Так, завітавши до відділення, клієнти зможуть: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися орендою індивідуальних сейфів, розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютообмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години, каса – з 9:00 до 17:30 години.

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 82 відділення по всій території України.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку www.diamantbank.ua або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

Похожие материалы

27.10.2011
SABMiller подвел итоги первого полугодия текущего финансового года. «Миллер Брендз Украина» показывает стремительный рост на фоне падения рынка
В октябре 2011 г. компания SABMiller plc подвела финансовые и операционные итоги первого полугодия текущего финансового года, который начался 1 апреля 2011*. Украинский филиал SABMiller – компания «Миллер Брендз Украина», продемонстрировал стремительный рост объема производства на фоне общего падения рынка пива в Украине.
24.10.2014
Діамантбанк збільшив прибуток у третьому кварталі 2014 року
Протягом трьох кварталів поточного року Діаманбанк отримав чистий прибуток у розмірі 4,92 млн грн, що більше ніж у два рази перевищує показник аналогічного періоду минулого року. Чисті активи збільшилися на 33%, регулятивний капітал – на 27%.
27.06.2013
ЭНЕРГЕТИЧЕСКАЯ ВЫГОДА с сервисом iPay.ua
Оплачивайте услуги ПАО «Киевэнерго» любой платежной картой через сервис платежей iPay.ua

Комментарий

Captcha