Украина / Финансы и банки

Діамантбанк відкрив нове відділення у Вінниці

Розширюючи регіональну мережу, Діамантбанк відкрив нове універсальне відділення у Вінниці за адресою: вул. Соборна, 43. Дане відділення стало першим представництвом Банку у місті.

Нове відділення надає весь спектр банківських послуг для приватних та корпоративних клієнтів. Так, завітавши до відділення, клієнти зможуть: оформити депозити (у національній та іноземній валютах, банківських металах), скористатися орендою індивідуальних сейфів, розрахунково-касовим обслуговуванням, здійснити грошові перекази за найпопулярнішими світовими системами переказів, валютообмінні операції за 12 видами валют, операції з платіжними картками, банківськими металами тощо.

Відділення працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00 години, каса – з 9:00 до 17:30 години.

На сьогоднішній день регіональна мережа Діамантбанку налічує 82 відділення по всій території України.

Детальну інформацію можна дізнатися на сайті Банку www.diamantbank.ua або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

Похожие материалы

29.02.2012
Диамантбанк привлек более 19 млн. гривен вкладов в первую неделю акции
Депозит «Щедрая весна» обеспечил привлечение депозитов на сумму более 19 млн. гривен среди физических лиц на протяжении первой недели действия акции.
28.12.2011
Диамантбанк внедрил услуги инкассации в Донецке и Львове
Диамантбанк расширил географию собственной службы инкассации. Отныне воспользоваться инкассаторскими услугами Диамантбанка можно не только в Киеве, но и в Донецке и Львове.
18.05.2013
ПРОДАЖИ КОМПАНИИ ТЕТРА ПАК В 2012 ГОДУ СОСТАВИЛИ 11,16 МЛРД ЕВРО
В 2012 году общий объем продаж Тетра Пак вырос на 4,3%, опередив показатели прошлого года. Компания активно внедряла в свою деятельность инновационные решения, расширяла производство, инвестировала в масштабные проекты, а также выпустила на рынок ряд новых продуктов.

Комментарий

Captcha