Украина / Финансы и банки

Діамантбанк пропонує різноманітну лінійку депозитних програм

Різноманітна лінійка депозитних програм Діамантбанку дає можливість клієнтам обирати на свій розсуд оптимальні умови в залежності від: виду валюти, строку, рівня дохідності, можливості поповнення, схеми нарахування та виплати відсотків. Максимальна ставка становить до 22% у гривні, до 11% – у доларах США, до 9% – в євро, до 5% – в золоте, до 4% – у сріблі.

Головними принципами діяльності Банку у співпраці з клієнтами є повне дотримання та обов’язкове виконання своїх зобов’язань, стабільні середньоринкові ставки, широкий перелік конкурентоздатних депозитних програм.

Ознайомитися з лінійкою депозитних програм Банку та детальними умовами можна на сайті http://diamantbank.ua/pages/depozytni-programy.html. Деталі за телефоном 0 800 308 303.

Контактная информация

Похожие материалы

31.01.2012
Сумма страховых возмещений Страховой компании «УНИКА» за ноябрь-декабрь 2011 года составила 64,7 млн. грн
В ноябре и декабре 2011 года клиентам Страховой компании «УНИКА» были выплачены страховые возмещения на общую сумму 64,7 млн. грн. Бόльшая часть выплат была осуществлена по договорам страхования имущества (29,9 млн. грн. или 46,2%) и, традиционно, по автострахованию (25,6 млн. грн. или 39,6%).
20.03.2012
Диамантбанк вошел в ТОП-30 украинских банков по количеству отделений
Диамантбанк вошел в число лидеров среди украинских банков по количеству отделений, согласно рейтингу «50 ведущих банков Украины», составленным Издательским домом «Коммерсантъ-Украина».
13.10.2011
Диамантбанк представляет осенний сезон удачных покупок с MasterCard
Диамантбанк приглашает принять участие в совместной программе с Международной платежной системой MasterCard – «Сезоны удачных покупок».

Комментарий

Captcha