Украина / Финансы и банки

Діамантбанк пропонує різноманітну лінійку депозитних програм

Різноманітна лінійка депозитних програм Діамантбанку дає можливість клієнтам обирати на свій розсуд оптимальні умови в залежності від: виду валюти, строку, рівня дохідності, можливості поповнення, схеми нарахування та виплати відсотків. Максимальна ставка становить до 22% у гривні, до 11% – у доларах США, до 9% – в євро, до 5% – в золоте, до 4% – у сріблі.

Головними принципами діяльності Банку у співпраці з клієнтами є повне дотримання та обов’язкове виконання своїх зобов’язань, стабільні середньоринкові ставки, широкий перелік конкурентоздатних депозитних програм.

Ознайомитися з лінійкою депозитних програм Банку та детальними умовами можна на сайті http://diamantbank.ua/pages/depozytni-programy.html. Деталі за телефоном 0 800 308 303.

Контактная информация

Похожие материалы

04.03.2011
«Concorde Capital» поможет «Укрнафте» добиться успеха
Ведущая украинская инвестиционная компания « Concorde Capital», согласно подписанному договору с нефтедобывающей компанией «Укрнафта», выступит ее корпоративным брокером.
31.05.2011
АКТАБАНК установил банкомат в супермаркете «Варус»
С 27.05.2011 введен в эксплуатацию банкомат ПАО «АКТАБАНК» по адресу г. Днепропетровск пр. Гагарина 8-а, cупермаркет «ВАРУС».
02.09.2014
Діамантбанк представляє Apple-додаток для системи Інтернет-банкінг
Для користувачів смартфонів з операційною системою Apple в магазині додатків AppleStore вже доступний безкоштовний додаток Diamantpay, що є мобільною версією системи Інтернет-банкінгу Діамантбанку. Цей додаток сертифікований компанією Apple і доступний в 3-х мовних версіях: українській, російській та англійській.

Комментарий

Captcha