Украина / Финансы и банки

Діамантбанк пропонує різноманітну лінійку депозитних програм

Різноманітна лінійка депозитних програм Діамантбанку дає можливість клієнтам обирати на свій розсуд оптимальні умови в залежності від: виду валюти, строку, рівня дохідності, можливості поповнення, схеми нарахування та виплати відсотків. Максимальна ставка становить до 22% у гривні, до 11% – у доларах США, до 9% – в євро, до 5% – в золоте, до 4% – у сріблі.

Головними принципами діяльності Банку у співпраці з клієнтами є повне дотримання та обов’язкове виконання своїх зобов’язань, стабільні середньоринкові ставки, широкий перелік конкурентоздатних депозитних програм.

Ознайомитися з лінійкою депозитних програм Банку та детальними умовами можна на сайті http://diamantbank.ua/pages/depozytni-programy.html. Деталі за телефоном 0 800 308 303.

Контактная информация

Похожие материалы

19.01.2012
Диамантбанк установил акционные тарифы на РКО в Харькове
Диамантбанк установил акционные тарифы для физических лиц на перевод безналичных средств и прием платежей в Харьковском отделении по адресу: ул. Героев Труда, 7.
16.02.2012
Диамантбанк в 2012 году откроет ультрасовременное VIP-отделение
В 2012 году Диамантбанк откроет отделение закрытого типа в г. Киев для работы с VIP-клиентами.
16.11.2011
Диамантбанк установил акционные тарифы на РКО в Черновцах
Диамантбанк установил акционные тарифы на перевод безналичных средств и прием платежей в Черновицкой дирекции по адресу: Центральная площадь, 8.

Комментарий

Captcha