Украина / Финансы и банки

Діамантбанк представляє Apple-додаток для системи Інтернет-банкінг

Для користувачів смартфонів з операційною системою Apple в магазині додатків AppleStore вже доступний безкоштовний додаток Diamantpay, що є мобільною версією системи Інтернет-банкінгу Діамантбанку. Цей додаток сертифікований компанією Apple і доступний в 3-х мовних версіях: українській, російській та англійській.

Додаток дає можливість користувачу з будь-якої точки світу цілодобово здійснювати повний спектр банківських послуг: тримати під контролем баланс та рух коштів на поточних рахунках, депозитних вкладах, кредитах, відкривати депозитні вклади, погашати кредити, оперативно блокувати/розблокувати платіжні картки, здійснювати грошові перекази та інші фінансові операції.

Особливої уваги заслуговує зручний та зрозумілий інтерфейс, який дає можливість комфортно здійснювати фінансові операції. Так, для оновлення інформації по залишках, достатньо лише потрусити телефоном.

Для здійснення входу в мобільний додаток Diamantpay, необхідно попередньо підключитися до системи Інтернет-банкінг у будь-якому універсальному відділенні Банку. Для доступу до мобільного додатку клієнту потрібно, завантажити на мобільний пристрій додаток Diamantpay з AppleStore (https://itunes.apple.com/us/app/diamantpay/id910619843), вести логін та пароль, що використовується для доступу в системі Інтернет-банкінг.

Детальніше дізнатися про переваги цього додатка можна за телефоном 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 81 відділення у 20 містах України.

Похожие материалы

28.12.2011
Диамантбанк внедрил услуги инкассации в Донецке и Львове
Диамантбанк расширил географию собственной службы инкассации. Отныне воспользоваться инкассаторскими услугами Диамантбанка можно не только в Киеве, но и в Донецке и Львове.
01.02.2012
До конца февраля 2012 года в Диамантбанке – карта MasterCard Standard бесплатно
Осталось немногим менее месяца до окончания акции, по условию которой все желающие могут бесплатно открыть счет и получить карту MasterCard Standard или VISA Classic в Диамантбанке.
02.08.2013
Председатель правления ПАО «БТА Банк» Наталия Сергеева: Результаты работы банковской системы в первом полугодии обнадеживают
Несмотря на неоднозначные процессы, протекающие в украинской экономике и на мировых рынках, результаты работы украинских банков в первом полугодии 2013 года позитивны. Об этом рассказывает Председатель Правления ПАО «БТА Банк» Наталия Сергеева.

Комментарий

Captcha