Украина / Финансы и банки

Діамантбанк представляє Apple-додаток для системи Інтернет-банкінг

Для користувачів смартфонів з операційною системою Apple в магазині додатків AppleStore вже доступний безкоштовний додаток Diamantpay, що є мобільною версією системи Інтернет-банкінгу Діамантбанку. Цей додаток сертифікований компанією Apple і доступний в 3-х мовних версіях: українській, російській та англійській.

Додаток дає можливість користувачу з будь-якої точки світу цілодобово здійснювати повний спектр банківських послуг: тримати під контролем баланс та рух коштів на поточних рахунках, депозитних вкладах, кредитах, відкривати депозитні вклади, погашати кредити, оперативно блокувати/розблокувати платіжні картки, здійснювати грошові перекази та інші фінансові операції.

Особливої уваги заслуговує зручний та зрозумілий інтерфейс, який дає можливість комфортно здійснювати фінансові операції. Так, для оновлення інформації по залишках, достатньо лише потрусити телефоном.

Для здійснення входу в мобільний додаток Diamantpay, необхідно попередньо підключитися до системи Інтернет-банкінг у будь-якому універсальному відділенні Банку. Для доступу до мобільного додатку клієнту потрібно, завантажити на мобільний пристрій додаток Diamantpay з AppleStore (https://itunes.apple.com/us/app/diamantpay/id910619843), вести логін та пароль, що використовується для доступу в системі Інтернет-банкінг.

Детальніше дізнатися про переваги цього додатка можна за телефоном 0 800 308 303.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 81 відділення у 20 містах України.

Похожие материалы

07.03.2012
Диамантбанк предлагает выиграть поездку в Лондон на Олимпиаду-2012
Диамантбанк совместно с Международной платежной системой VISA проводят акцию «В Лондон на Олимпийские игры 2012 – вместе с VISA!», по условиям которой каждый может выиграть один из трех сертификатов на поездку на Олимпийские игры в Лондон.
18.11.2011
Результаты деятельности Страховой компании «УНИКА» за 9 месяцев 2011 года: динамичный рост по всем направлениям
Страховая компания «УНИКА» продемонстрировала динамичный рост по итогам работы в январе-сентябре 2011 года: страховые платежи выросли на 17,2%, выплаты – на 28,7%.
21.06.2013
Новый сервис от Страховой компании «ВУСО»
1 июня 2013 года страховая компания «ВУСО» запустила обновленный сайт. Компания динамично развивается, постоянно стремится к прогрессу и старается изменить свою деятельность к лучшему. Именно поэтому был запущен новый сервис, который гораздо упрощает и облегчает покупку продуктов страхования. Для этого используются современные инструменты – такие, как Интернет.

Комментарий

Captcha