Украина / Финансы и банки

Діамантбанк покращив умови вкладів у банківських металах

Діамантбанк зробив умови вкладів у банківських металах ще більш лояльнішими для клієнтів. Віднині мінімальний строк розміщення коштів складає 3 місяці, а максимальні відсоткові ставки – 4% за вкладом у сріблі, 5% – у золоті.

Мінімальна сума вкладу в золоті складає 20 г, в сріблі – 1000 г. Виплата відсотків здійснюється наприкінці строку у гривнях за курсом НБУ.

Для вкладів передбачена система бонусів, що дає можливість підвищити ставку на 0,5% річних: в золоті вагою від 1000 грамів, в сріблі – від 5000 грамів.

З повною лінійкою депозитних продуктів Діамантбанку можна ознайомитися на офіційному сайті Банку http://diamantbank.ua/pages/depozytni-programy.html

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

18.06.2014
Оплачивайте новые сервисы в АктаОнлайн
Вы до сих пор оплачиваете коммунальные и другие платежи в отделении банка?
23.11.2011
Дирекция Диамантбанка в Херсоне работает по новому адресу
Дирекция Диамантбанка в Херсоне сменила местонахождение. Теперь её новый адрес: пр-т Ушакова, 30/1.
29.09.2011
Уставный капитал АО «ФИНРОСТБАНК» составит 120 миллионов гривен
22 сентября 2011 года состоялось внеочередное общее собрание акционеров АО «ФИНРОСТБАНК». По итогам собрания принято решение увеличить размер уставного капитала Банка на тридцать пять миллионов гривен. Это станет возможным за счет выпуска трех миллиардов пятиста миллионов простых именных акций номинальной стоимостью 0,01 гривны. Таким образом, уставный капитал АО «ФИНРОСТБАНК» составит 120 миллионов гривен.

Комментарий

Captcha