Украина / Финансы и банки

Діамантбанк покращив умови вкладів у банківських металах

Діамантбанк зробив умови вкладів у банківських металах ще більш лояльнішими для клієнтів. Віднині мінімальний строк розміщення коштів складає 3 місяці, а максимальні відсоткові ставки – 4% за вкладом у сріблі, 5% – у золоті.

Мінімальна сума вкладу в золоті складає 20 г, в сріблі – 1000 г. Виплата відсотків здійснюється наприкінці строку у гривнях за курсом НБУ.

Для вкладів передбачена система бонусів, що дає можливість підвищити ставку на 0,5% річних: в золоті вагою від 1000 грамів, в сріблі – від 5000 грамів.

З повною лінійкою депозитних продуктів Діамантбанку можна ознайомитися на офіційному сайті Банку http://diamantbank.ua/pages/depozytni-programy.html

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

20.08.2014
Діамантбанк пропонує різноманітну лінійку депозитних програм
Головними принципами діяльності Банку у співпраці з клієнтами є повне дотримання та обов’язкове виконання своїх зобов’язань, стабільні середньоринкові ставки, широкий перелік конкурентоздатних депозитних програм.
18.11.2011
Результаты деятельности Страховой компании «УНИКА» за 9 месяцев 2011 года: динамичный рост по всем направлениям
Страховая компания «УНИКА» продемонстрировала динамичный рост по итогам работы в январе-сентябре 2011 года: страховые платежи выросли на 17,2%, выплаты – на 28,7%.
27.03.2012
Диамантбанк привлек более 139 млн. грн. вкладов в первый месяц акции
Депозит "Щедрая весна" обеспечил привлечение депозитов на сумму более 139 млн. гривен среди физических лиц на протяжении одного месяца действия акции.

Комментарий

Captcha