Украина / Финансы и банки

Діамантбанк покращив умови вкладів у банківських металах

Діамантбанк зробив умови вкладів у банківських металах ще більш лояльнішими для клієнтів. Віднині мінімальний строк розміщення коштів складає 3 місяці, а максимальні відсоткові ставки – 4% за вкладом у сріблі, 5% – у золоті.

Мінімальна сума вкладу в золоті складає 20 г, в сріблі – 1000 г. Виплата відсотків здійснюється наприкінці строку у гривнях за курсом НБУ.

Для вкладів передбачена система бонусів, що дає можливість підвищити ставку на 0,5% річних: в золоті вагою від 1000 грамів, в сріблі – від 5000 грамів.

З повною лінійкою депозитних продуктів Діамантбанку можна ознайомитися на офіційному сайті Банку http://diamantbank.ua/pages/depozytni-programy.html

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

08.04.2011
Новые отделения КБ «ГЛОБУС» на Украине
Последние четыре полнофункциональных отделения были открыты Банком в марте 2011 года. Отделения предоставляют все услуги, в которых испытывают потребность физические и юридические лица, обращающиеся в коммерческий банк...
19.05.2014
ОФОРМЛЯЙТЕ ДЕПОЗИТ В ЗОЛОТЕ В АКТАБАНКЕ
АКТАБАНК предлагает Вам разместить золото на депозите с повышенными процентными ставками. Депозит в золоте имеет ряд преимуществ, одним из которых является безопасность вклада.
28.04.2012
Победители в акции «До Лондону на Олімпійські ігри 2012 – разом з Visa!»
ПАО «АКТАБАНК» принимает активное участие в акциях платежных систем Visa и MasterCard.

Комментарий

Captcha