Украина / Финансы и банки

Діамантбанк покращив умови вкладів у банківських металах

Діамантбанк зробив умови вкладів у банківських металах ще більш лояльнішими для клієнтів. Віднині мінімальний строк розміщення коштів складає 3 місяці, а максимальні відсоткові ставки – 4% за вкладом у сріблі, 5% – у золоті.

Мінімальна сума вкладу в золоті складає 20 г, в сріблі – 1000 г. Виплата відсотків здійснюється наприкінці строку у гривнях за курсом НБУ.

Для вкладів передбачена система бонусів, що дає можливість підвищити ставку на 0,5% річних: в золоті вагою від 1000 грамів, в сріблі – від 5000 грамів.

З повною лінійкою депозитних продуктів Діамантбанку можна ознайомитися на офіційному сайті Банку http://diamantbank.ua/pages/depozytni-programy.html

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

01.02.2012
До конца февраля 2012 года в Диамантбанке – карта MasterCard Standard бесплатно
Осталось немногим менее месяца до окончания акции, по условию которой все желающие могут бесплатно открыть счет и получить карту MasterCard Standard или VISA Classic в Диамантбанке.
02.10.2013
Платежное поручение от АКТАБАНКА всего за 15 USD/EUR
Воспользуйтесь уникальным предложением по обслуживанию счетов в иностранной валюте для корпоративных клиентов АКТАБАНКА в сегменте «Tourism & HoReCa».
05.08.2013
Доход Группы АХА (Франция) за 1-е полугодие 2013 года составил 50 млрд. евро
2 августа 2013 года Группа АХА (Франция), мировой лидер в сфере страхования и управления активами, огласила результаты 1-го полугодия 2013 года. Следуя стратегии прибыльного роста, АХА стабильно демонстрирует высокие финансовые показатели.

Комментарий

Captcha