Украина / Финансы и банки

Діамантбанк подовжив дію депозитного вкладу «Миттєвий»

Діамантбанк подовжив термін дії депозитного вкладу «Миттєвий» до 31 січня 2015 року, особливістю якого є авансова виплата відсотків на наступний день після його відкриття.

Нагадаємо, що за умовами вкладу клієнт може розмістити кошти строком на 50/100/200 днів та отримати максимальну ставку у гривнях – 21% річних, у доларах США – 8%, в євро –7%.

Детально ознайомитися з умовами даного вкладу та лінійкою депозитних програм Діамантбанку http://diamantbank.ua/pages/depozyt-myttevyi.html можна на офіційному сайті або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

Довідка ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 84 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

23.11.2011
Дирекция Диамантбанка в Херсоне работает по новому адресу
Дирекция Диамантбанка в Херсоне сменила местонахождение. Теперь её новый адрес: пр-т Ушакова, 30/1.
11.10.2011
Диамантбанк в третий раз подарил новое оборудование в симферопольский роддом
Диамантбанк обеспечил жизненно важным оборудованием уже 25-й роддом в Украине. Так, в рамках Всеукраинской программы "Подумай о жизни!" Диамантбанк подарил Центральной районной клинической больнице Симферопольского района реаниматор для новорожденных RD-900 NeoPuff, «Fisher & Paykel Healthcare (производство Новая Зеландия).
23.02.2011
Переводы для держателей карт «Visa» станут быстрее
Новая услуга «Visa» станет доступна и клиентам крупнейшего украинского банка «Приватбанк», кторый стал одним из первопроходцев в области внедрения данной услуги, наряду с российским платежным сервисом «КИВИ».

Комментарий

Captcha