Украина / Финансы и банки

Діамантбанк подовжив дію депозитного вкладу «Миттєвий»

Діамантбанк подовжив термін дії депозитного вкладу «Миттєвий» до 31 січня 2015 року, особливістю якого є авансова виплата відсотків на наступний день після його відкриття.

Нагадаємо, що за умовами вкладу клієнт може розмістити кошти строком на 50/100/200 днів та отримати максимальну ставку у гривнях – 21% річних, у доларах США – 8%, в євро –7%.

Детально ознайомитися з умовами даного вкладу та лінійкою депозитних програм Діамантбанку http://diamantbank.ua/pages/depozyt-myttevyi.html можна на офіційному сайті або зателефонувавши до Інформаційного центру за номером 0 800 308 303.

Контактная информация

Довідка ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 84 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

21.06.2013
Новый сервис от Страховой компании «ВУСО»
1 июня 2013 года страховая компания «ВУСО» запустила обновленный сайт. Компания динамично развивается, постоянно стремится к прогрессу и старается изменить свою деятельность к лучшему. Именно поэтому был запущен новый сервис, который гораздо упрощает и облегчает покупку продуктов страхования. Для этого используются современные инструменты – такие, как Интернет.
19.01.2012
Диамантбанк установил акционные тарифы на РКО в Харькове
Диамантбанк установил акционные тарифы для физических лиц на перевод безналичных средств и прием платежей в Харьковском отделении по адресу: ул. Героев Труда, 7.
06.04.2012
Система ЛИДЕР объявляет о начале «Пасхального фестиваля»
В преддверие пасхальных праздников Система ЛИДЕР объявляет о начале акции для своих клиентов в Украине.

Комментарий

Captcha