Украина / Финансы и банки

Діамантбанк – надійний партнер у світі бізнесу

Діамантбанк визнано переможцем у номінації «Надійний партнер у світі бізнесу» в VI Загальноукраїнському конкурсі «Банк року-2014» за версією журналу «БанкирЪ».

Як зазначив Заступник Голови Правління Діамантбанку Валерій Заєц: «Діамантбанк є універсальним банком, за свій 21-річний розвиток ми володіємо всіма необхідними ліцензіями як на операції з фізичними особами, так і з корпоративними. Банк пропонує клієнтам комплексне співробітництво з широкого спектру банківських продуктів, надаючи індивідуальні умови обслуговування. Ми завжди комплексно підходимо до вирішення будь-якого питання клієнта, щоб запропонувати альтернативні варіанти рішення, тому що розуміємо важливість фінансових потоків у реаліях сьогоднішньої економіки. Тому задля комфортного обслуговування клієнтів завжди готові до пошуку нестандартних рішень та розробки індивідуальних продуктів».

Відмітимо, що церемонія нагородження відбулася 10 грудня в Києві за участю ТОП-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об'єднань та засобів масової інформації.

Контактная информация

Похожие материалы

12.01.2012
Диамантбанк обеспечил современное лечение младенцам Запорожья
Диамантбанк обеспечил новым многофункциональным оборудованием Запорожскую городскую детскую многопрофильную больницу №5. А именно – медицинское учреждение получило инкубатор для новорожденных BABYLIFE BLF-2011.
29.11.2011
Используйте преимущества дисконтной программы Диамантбанка и авиакомпании МАУ
Осталось немногим более месяца, на протяжении которого держатели премиальных карт, эмитированных Диамантбанком, могут воспользоваться преимуществами совместной дисконтной программы Диамантбанка и авиакомпании «Международные Авиалинии Украины».
16.12.2011
ПАО «АКТАБАНК» в полном объеме и своевременно выполнил условия оферты
В соответствии с зарегистрированным ГКЦБФР проспектом эмиссии процентных именных облигаций ПАО «АКТАБАНК», 12.12.2011 года Банк своевременно и в полном объеме выполнил условия оферты, а также выплатил собственникам облигаций процентный доход за четвертый купонный период по облигациям серии А.

Комментарий

Captcha