Украина / Финансы и банки

Діамантбанк – надійний партнер у світі бізнесу

Діамантбанк визнано переможцем у номінації «Надійний партнер у світі бізнесу» в VI Загальноукраїнському конкурсі «Банк року-2014» за версією журналу «БанкирЪ».

Як зазначив Заступник Голови Правління Діамантбанку Валерій Заєц: «Діамантбанк є універсальним банком, за свій 21-річний розвиток ми володіємо всіма необхідними ліцензіями як на операції з фізичними особами, так і з корпоративними. Банк пропонує клієнтам комплексне співробітництво з широкого спектру банківських продуктів, надаючи індивідуальні умови обслуговування. Ми завжди комплексно підходимо до вирішення будь-якого питання клієнта, щоб запропонувати альтернативні варіанти рішення, тому що розуміємо важливість фінансових потоків у реаліях сьогоднішньої економіки. Тому задля комфортного обслуговування клієнтів завжди готові до пошуку нестандартних рішень та розробки індивідуальних продуктів».

Відмітимо, що церемонія нагородження відбулася 10 грудня в Києві за участю ТОП-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об'єднань та засобів масової інформації.

Контактная информация

Похожие материалы

26.01.2012
Бонусы на зарплатную карту ПАО «АКТАБАНК»
При совершении покупок либо оплаты услуг с помощью Вашей зарплатной карты от ПАО «АКТАБАНК» часть покупки возвращается в виде вознаграждения.
15.11.2011
АКТАБАНК увеличил процент по депозитам до 17%
С 9 ноября 2011 АКТАБАНК увеличил процентные ставки по депозитам «Акта | Все включено», «Акта | Классика» и «Акта | Классика плюс».
13.02.2012
Форэкс в Украине - в поле правового регулирования или вне его?
Рынок Форэкс является огромной сетью валютных дилеров, связанных между собой телекоммуникациями и распространенных по всему миру, работающих круглосуточно как единый целостный механизм. Форэкс считается глобальным обменным пунктом.

Комментарий

Captcha