Украина / Финансы и банки

Діамантбанк – надійний партнер у світі бізнесу

Діамантбанк визнано переможцем у номінації «Надійний партнер у світі бізнесу» в VI Загальноукраїнському конкурсі «Банк року-2014» за версією журналу «БанкирЪ».

Як зазначив Заступник Голови Правління Діамантбанку Валерій Заєц: «Діамантбанк є універсальним банком, за свій 21-річний розвиток ми володіємо всіма необхідними ліцензіями як на операції з фізичними особами, так і з корпоративними. Банк пропонує клієнтам комплексне співробітництво з широкого спектру банківських продуктів, надаючи індивідуальні умови обслуговування. Ми завжди комплексно підходимо до вирішення будь-якого питання клієнта, щоб запропонувати альтернативні варіанти рішення, тому що розуміємо важливість фінансових потоків у реаліях сьогоднішньої економіки. Тому задля комфортного обслуговування клієнтів завжди готові до пошуку нестандартних рішень та розробки індивідуальних продуктів».

Відмітимо, що церемонія нагородження відбулася 10 грудня в Києві за участю ТОП-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об'єднань та засобів масової інформації.

Контактная информация

Похожие материалы

26.07.2013
«ИНТАЛЕВ» проведет мастер-класс «Построение консолидированной отчетности: Теория. Практика. Инструменты»
15 августа в Киеве, эксперты «ИНТАЛЕВ» (www.intalev.ua) проведут мастер-класс по построению консолидированной отчетности в группах компаний и холдингах.
06.03.2013
Страховая компания «УНИКА Жизнь» наградила лучших консультантов партнера «ОВБ Алфинанц Украина»
Топ-менеджеры Компании «УНИКА Жизнь» наградили лучших консультантов Компании «ОВБ Алфинанц Украина». Награждение прошло в торжественной обстановке во время ежегодного собрания сотрудников и руководителей Компании «ОВБ Алфинанц Украина».
22.11.2011
IBcontacts, Atradius, Rabobank: Второй международный семинар по торговому и проектному финансированию
Сегодня зарубежные экспортеры одного класса, которые изготавливают продукцию примерно одинакового качества, конкурируют прежде всего в предоставлении более выгодных условий финансирования

Комментарий

Captcha