Украина / Финансы и банки

Діамантбанк – надійний партнер у світі бізнесу

Діамантбанк визнано переможцем у номінації «Надійний партнер у світі бізнесу» в VI Загальноукраїнському конкурсі «Банк року-2014» за версією журналу «БанкирЪ».

Як зазначив Заступник Голови Правління Діамантбанку Валерій Заєц: «Діамантбанк є універсальним банком, за свій 21-річний розвиток ми володіємо всіма необхідними ліцензіями як на операції з фізичними особами, так і з корпоративними. Банк пропонує клієнтам комплексне співробітництво з широкого спектру банківських продуктів, надаючи індивідуальні умови обслуговування. Ми завжди комплексно підходимо до вирішення будь-якого питання клієнта, щоб запропонувати альтернативні варіанти рішення, тому що розуміємо важливість фінансових потоків у реаліях сьогоднішньої економіки. Тому задля комфортного обслуговування клієнтів завжди готові до пошуку нестандартних рішень та розробки індивідуальних продуктів».

Відмітимо, що церемонія нагородження відбулася 10 грудня в Києві за участю ТОП-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об'єднань та засобів масової інформації.

Контактная информация

Похожие материалы

27.03.2012
GSM-banking от ПАО «АКТАБАНК»
В АКТАБАНКЕ продолжается акция для GSM-banking. При выпуске новых карт или перевыпуске по истечению срока действия старых карт в ПАО «АКТАБАНК» предлагает подключить карточки к услуге GSM-banking.
14.05.2012
«ФИНРОСТБАНК» расширяет сеть банкоматов
В рамках стратегии развития АО «ФИНРОСТБАНК» продолжает расширять сеть своих банкоматов.
01.12.2011
АКТАБАНК увеличил свою региональную сеть более чем в 2,5 раза
С начала 2011 года банк ПАО «АКТАБАНК» открыл 18 новых отделений. Сейчас региональная сеть АКТАБАНКА насчитывает 28 отделений.

Комментарий

Captcha