Украина / Финансы и банки

Діамантбанк – надійний партнер у світі бізнесу

Діамантбанк визнано переможцем у номінації «Надійний партнер у світі бізнесу» в VI Загальноукраїнському конкурсі «Банк року-2014» за версією журналу «БанкирЪ».

Як зазначив Заступник Голови Правління Діамантбанку Валерій Заєц: «Діамантбанк є універсальним банком, за свій 21-річний розвиток ми володіємо всіма необхідними ліцензіями як на операції з фізичними особами, так і з корпоративними. Банк пропонує клієнтам комплексне співробітництво з широкого спектру банківських продуктів, надаючи індивідуальні умови обслуговування. Ми завжди комплексно підходимо до вирішення будь-якого питання клієнта, щоб запропонувати альтернативні варіанти рішення, тому що розуміємо важливість фінансових потоків у реаліях сьогоднішньої економіки. Тому задля комфортного обслуговування клієнтів завжди готові до пошуку нестандартних рішень та розробки індивідуальних продуктів».

Відмітимо, що церемонія нагородження відбулася 10 грудня в Києві за участю ТОП-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об'єднань та засобів масової інформації.

Контактная информация

Похожие материалы

26.01.2012
АКТАБАНК: дополнительные средства на зарплатной карте
Все мы пытаемся планировать бюджет, но непредвиденные обстоятельства могут перечеркнуть наши планы.
16.02.2012
Диамантбанк в марте передаст жизненно важное оборудование в несколько больниц Украины
В марте 2012 года Диамантбанк оснастит жизненно важным оборудованием роддома Донецка и Кривого Рога.
18.05.2012
Эксклюзивное предложение для держателей карт Priority Pass от Диамантбанка
С 1 июня 2012 года держатели сервисных карт Priority Pass от Диамантбанка могут воспользоваться специальными условиями обслуживания в Международном аэропорту Брэдли Лос-Анджелеса, а также бесплатно провести с собой одного гостя в lounge zone "reLAX lounge".

Комментарий

Captcha