Украина / Финансы и банки

Діамантбанк – надійний партнер у світі бізнесу

Діамантбанк визнано переможцем у номінації «Надійний партнер у світі бізнесу» в VI Загальноукраїнському конкурсі «Банк року-2014» за версією журналу «БанкирЪ».

Як зазначив Заступник Голови Правління Діамантбанку Валерій Заєц: «Діамантбанк є універсальним банком, за свій 21-річний розвиток ми володіємо всіма необхідними ліцензіями як на операції з фізичними особами, так і з корпоративними. Банк пропонує клієнтам комплексне співробітництво з широкого спектру банківських продуктів, надаючи індивідуальні умови обслуговування. Ми завжди комплексно підходимо до вирішення будь-якого питання клієнта, щоб запропонувати альтернативні варіанти рішення, тому що розуміємо важливість фінансових потоків у реаліях сьогоднішньої економіки. Тому задля комфортного обслуговування клієнтів завжди готові до пошуку нестандартних рішень та розробки індивідуальних продуктів».

Відмітимо, що церемонія нагородження відбулася 10 грудня в Києві за участю ТОП-менеджменту банків-номінантів, представників Національного банку України, громадських організацій, банківських об'єднань та засобів масової інформації.

Контактная информация

Похожие материалы

19.05.2014
ОФОРМЛЯЙТЕ ДЕПОЗИТ В ЗОЛОТЕ В АКТАБАНКЕ
АКТАБАНК предлагает Вам разместить золото на депозите с повышенными процентными ставками. Депозит в золоте имеет ряд преимуществ, одним из которых является безопасность вклада.
26.09.2011
Страховая компания «УНИКА» выплатила 500 тыс. грн. возмещения клиенту Райффайзен Банка Аваль, застраховавшему посевы и будущий урожай озимой пшеницы
Киев, 26 сентября 2011 г. - За год существования Программы «Страхования посевов и будущего урожая озимой пшеницы на весь период выращивания» украинские сельхозпроизводители – клиенты Страховой компании «УНИКА» и Райффайзен Банка Аваль – смогли по достоинству оценить ее преимущества. Очередная крупная выплата по данному страховому продукту в размере 500 тыс. грн. была осуществлена Компанией «УНИКА» в сентябре текущего года клиенту Райффайзен Банка Аваль.
08.11.2011
Страховая компания «УНИКА Жизнь» наградила лучших агентов
Топ-менеджеры Компании «УНИКА Жизнь» наградили лучших агентов – сотрудников стратегического партнера – страхового брокера ООО «ОВБ Алфинанц Украина».

Комментарий

Captcha