Украина / Промышленность

Честь відстояно!

Влітку цього року ошелешуюча новина про причетність єдиного вітчизняного виробника дитячих молочних сумішей - ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» до фінансування сепаратистів облетіла всю країну. Як остаточний доказ «правдивості» сенсації слугувало ствердження та особисте розповсюдження аналогічної інформації посадовцем в особі голови Полтавської обласної ради Петра Васильовича Ворони. Та, як виявилось, і посадовці, вагомість слів яких не потрібно пояснювати, і «правдиві новини» можуть помилятись.

Потрапивши під шквал незрозумілих та безпідставних обвинувачень, колектив Хорольського комбінату на чолі з головою наглядової ради Володимиром Анатолійовичем Почепом вирішили негайно діяти та застосували усіх можливих заходів. Задля збереження унікального підприємства України, захисту його історії, людей та честі усієї області, як колектив, так і керівництво, направили звернення до представників влади з проханням допомогти протистояти наклепам.

Одне з таких звернень від стурбованого колективу градоутворюючого підприємства Хорольщини отримав народний депутат України Сергій Миколайович Каплін. Саме він, силою свого депутатського запиту, ініціював перевірку підприємства Управлінням Служби безпеки України. За результатами повної перевірки молококомбінату, фактів його причетності до протиправної діяльності не встановлено. Тож, ані службові особи, ані сам комбінат не мають ніякого відношення до російських найманців на Сході України.

Таким чином встановлено, що інформація про фінансування ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» сепаратистських організацій не відповідає дійсності.

Контактная информация

Похожие материалы

04.06.2012
Спиртзавод в Молдове перейдет на биогаз
На спиртовом заводе в Хынчешты, Молдова, завершается монтаж оборудования биогазовой станции. Запуск производства биогаза планируется на конец июля - начало августа 2012 г.
30.10.2013
Velkopopovicky Kozel поддержал вторую киевскую встречу Tech Hangout сообщества
26 октября состоялась вторая встреча Tech Hangout сообщества, организованного компанией Innovecs с целью обмена знаниями и опытом в различных аспектах IT-сферы. Неформальная часть общения прошла при поддержке ТМ Velkopopovicky Kozel от Efes Ukraine.
03.08.2011
Siemens получил заказ на поставку в Китай восьми установок газификации угля мощностью 500 МВт
Сектор «Энергетика» концерна Siemens получил заказ на поставку в Китай восьми установок газификации угля. Установки тепловой мощностью 500 МВт каждая будут установлены на новом заводе по газификации угля в городе Йили (Yili), провинция Синьцзян. Завод будет перерабатывать добываемый в провинции суббитуминозный уголь в синтетический природный газ.

Комментарий

Captcha