Украина / Промышленность

Честь відстояно!

Влітку цього року ошелешуюча новина про причетність єдиного вітчизняного виробника дитячих молочних сумішей - ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» до фінансування сепаратистів облетіла всю країну. Як остаточний доказ «правдивості» сенсації слугувало ствердження та особисте розповсюдження аналогічної інформації посадовцем в особі голови Полтавської обласної ради Петра Васильовича Ворони. Та, як виявилось, і посадовці, вагомість слів яких не потрібно пояснювати, і «правдиві новини» можуть помилятись.

Потрапивши під шквал незрозумілих та безпідставних обвинувачень, колектив Хорольського комбінату на чолі з головою наглядової ради Володимиром Анатолійовичем Почепом вирішили негайно діяти та застосували усіх можливих заходів. Задля збереження унікального підприємства України, захисту його історії, людей та честі усієї області, як колектив, так і керівництво, направили звернення до представників влади з проханням допомогти протистояти наклепам.

Одне з таких звернень від стурбованого колективу градоутворюючого підприємства Хорольщини отримав народний депутат України Сергій Миколайович Каплін. Саме він, силою свого депутатського запиту, ініціював перевірку підприємства Управлінням Служби безпеки України. За результатами повної перевірки молококомбінату, фактів його причетності до протиправної діяльності не встановлено. Тож, ані службові особи, ані сам комбінат не мають ніякого відношення до російських найманців на Сході України.

Таким чином встановлено, що інформація про фінансування ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» сепаратистських організацій не відповідає дійсності.

Контактная информация

Похожие материалы

09.12.2011
Nestlе в Украине продолжает традицию проведения форумов, направленных на сотрудничество власти и бизнеса
9 декабря 2011 года в Харькове на предприятии «Техноком», которое входит в группу компаний Nestlе в Украине, состоялся бизнес-форум «Повышение конкурентоспособности промышленности. Возможности, пути, партнерство».
23.10.2014
День працівників харчової промисловості у стінах головного підприємства Хорольщини
Третя неділя жовтня в Україні традиційно позначена професійним святом працівників харчової промисловості. Саме цей день приніс чимало приємних сюрпризів колективу ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів».
29.10.2013
Минагрополитики Украины сообщило об увеличении урожая зерновых в 2013 году
25 октября 2013 года Минагрополитики Украины опубликовало отчет, в котором сообщается о том, что в Украине уже намолочено более 50 млн тонн зерна. Это на 22,8% больше, чем в 2012 году. Данный показатель составляет 83,5% от прогноза урожая в 2013 году. Для сохранения качественного урожая, компания «Зерновая столица» разработала услугу элеваторов «под пульт».

Комментарий

Captcha