Украина / Финансы и банки

Більше 70% вкладників Діамантбанку пролонгують депозити на нові строки

Протягом III кварталу поточного року клієнти довірили Діамантбанку свої заощадження на суму близько 1 млрд грн. Більше 70% клієнтів Банку переоформлюють свої вклади по закінченні строку їх дії.

Такий результат свідчить про високий рівень довіри з боку клієнтів, що обумовлений повним дотриманням та своєчасним виконанням Банком своїх зобов'язань перед ними, наявністю широкої лінійки депозитних програм, дією бонусних та акційних пропозицій, впровадженням нових продуктів, націлених на задоволення потреб клієнтів.

При розміщенні коштів на депозит у Діамантбанку сьогодні можна отримати максимальну ставку: 22% річних у гривнях, 10% – у доларах США, 9% – в євро, 5% – у золоті, 4% – у сріблі.

Обрати свій депозитний вклад та ознайомитися з повною лінійкою депозитних продуктів Діамантбанку можна на офіційному сайті Банку.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

31.08.2011
ПАО «АКТАБАНК»: возможность погашать кредит через собственные платежные терминалы
Создавая максимально выгодные и привлекательные условия обслуживания, ПАО «АКТАБАНК» предоставил клиентам новую возможность осуществлять оплату по кредиту и кредитной карте через терминалы АКТАБАНК.
27.03.2012
Диамантбанк привлек более 139 млн. грн. вкладов в первый месяц акции
Депозит "Щедрая весна" обеспечил привлечение депозитов на сумму более 139 млн. гривен среди физических лиц на протяжении одного месяца действия акции.
06.04.2012
Система ЛИДЕР объявляет о начале «Пасхального фестиваля»
В преддверие пасхальных праздников Система ЛИДЕР объявляет о начале акции для своих клиентов в Украине.

Комментарий

Captcha