Украина / Финансы и банки

Більше 70% вкладників Діамантбанку пролонгують депозити на нові строки

Протягом III кварталу поточного року клієнти довірили Діамантбанку свої заощадження на суму близько 1 млрд грн. Більше 70% клієнтів Банку переоформлюють свої вклади по закінченні строку їх дії.

Такий результат свідчить про високий рівень довіри з боку клієнтів, що обумовлений повним дотриманням та своєчасним виконанням Банком своїх зобов'язань перед ними, наявністю широкої лінійки депозитних програм, дією бонусних та акційних пропозицій, впровадженням нових продуктів, націлених на задоволення потреб клієнтів.

При розміщенні коштів на депозит у Діамантбанку сьогодні можна отримати максимальну ставку: 22% річних у гривнях, 10% – у доларах США, 9% – в євро, 5% – у золоті, 4% – у сріблі.

Обрати свій депозитний вклад та ознайомитися з повною лінійкою депозитних продуктів Діамантбанку можна на офіційному сайті Банку.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

11.07.2012
Компания IBcontacts расширяет географию своей деятельности
Компания IBcontacts расширяет сферу своей деятельности: отныне проводятся кредитные исследования компаний, которые находятся на территории СНГ и Прибалтики
03.05.2012
АКТАБАНК определил победителя акции «Разом на футбол!»
Состоялся розыгрыш приза второго этапа акции «Разом на футбол!». Счастливым обладателем двух билетов на футбол стал житель Днепропетровска, который оформил кредитку «Варус» в АКТАБАНКЕ.
31.05.2011
АКТАБАНК установил банкомат в супермаркете «Варус»
С 27.05.2011 введен в эксплуатацию банкомат ПАО «АКТАБАНК» по адресу г. Днепропетровск пр. Гагарина 8-а, cупермаркет «ВАРУС».

Комментарий

Captcha