Украина / Финансы и банки

Більше 70% вкладників Діамантбанку пролонгують депозити на нові строки

Протягом III кварталу поточного року клієнти довірили Діамантбанку свої заощадження на суму близько 1 млрд грн. Більше 70% клієнтів Банку переоформлюють свої вклади по закінченні строку їх дії.

Такий результат свідчить про високий рівень довіри з боку клієнтів, що обумовлений повним дотриманням та своєчасним виконанням Банком своїх зобов'язань перед ними, наявністю широкої лінійки депозитних програм, дією бонусних та акційних пропозицій, впровадженням нових продуктів, націлених на задоволення потреб клієнтів.

При розміщенні коштів на депозит у Діамантбанку сьогодні можна отримати максимальну ставку: 22% річних у гривнях, 10% – у доларах США, 9% – в євро, 5% – у золоті, 4% – у сріблі.

Обрати свій депозитний вклад та ознайомитися з повною лінійкою депозитних продуктів Діамантбанку можна на офіційному сайті Банку.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

26.10.2011
Sollaris Ukraine предложил услуги независимого финансового консультанта
Специализирующаяся на сохранении и приумножении сбережений компания Sollaris Ukraine предложила частным лицам услугу информационно-образовательного характера.
02.02.2012
Piraeus Bank S.A. увеличил уставный капитал на 380 млн евро
Piraeus Bank S.A. увеличил уставный капитал на 380 млн евро 30 декабря 2011 года банк завершил процедуру увеличения уставного капитала до 3,1 млрд евро
02.11.2012
Юбилейная конференция CS
С 20 по 24 октября 2012 года в Батуми (Грузия) компания CS провела ежегодную конференцию «Автоматизация банковской деятельности». Участниками юбилейной 10-й конференции стали представители ведущих украинских банков, компаний-партнеров CS, а также представители грузинских банков. Всего конференцию в этом году посетили более 80 человек.

Комментарий

Captcha