Украина / Финансы и банки

Більше 70% вкладників Діамантбанку пролонгують депозити на нові строки

Протягом III кварталу поточного року клієнти довірили Діамантбанку свої заощадження на суму близько 1 млрд грн. Більше 70% клієнтів Банку переоформлюють свої вклади по закінченні строку їх дії.

Такий результат свідчить про високий рівень довіри з боку клієнтів, що обумовлений повним дотриманням та своєчасним виконанням Банком своїх зобов'язань перед ними, наявністю широкої лінійки депозитних програм, дією бонусних та акційних пропозицій, впровадженням нових продуктів, націлених на задоволення потреб клієнтів.

При розміщенні коштів на депозит у Діамантбанку сьогодні можна отримати максимальну ставку: 22% річних у гривнях, 10% – у доларах США, 9% – в євро, 5% – у золоті, 4% – у сріблі.

Обрати свій депозитний вклад та ознайомитися з повною лінійкою депозитних продуктів Діамантбанку можна на офіційному сайті Банку.

Контактная информация

ПАТ «Діамантбанк» зареєстрований Національним Банком України 17.11.1993 р. Банк надає повний спектр послуг персональним та корпоративним клієнтам. Має всі ліцензії та дозволи НБУ для роботи на банківському ринку. Банк є учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб. Регіональна мережа налічує 83 відділення у 21 місті України.

Похожие материалы

21.06.2013
Новый сервис от Страховой компании «ВУСО»
1 июня 2013 года страховая компания «ВУСО» запустила обновленный сайт. Компания динамично развивается, постоянно стремится к прогрессу и старается изменить свою деятельность к лучшему. Именно поэтому был запущен новый сервис, который гораздо упрощает и облегчает покупку продуктов страхования. Для этого используются современные инструменты – такие, как Интернет.
12.03.2012
АКТАБАНК открыл новое отделение в г. Херсон
12.03 в Херсоне состоялось открытие нового отделения. Отделение расположено по адресу: ул. Советская, 8а.
16.01.2015
Діамантбанк подовжив дію депозитного вкладу «Миттєвий»
Діамантбанк подовжив термін дії депозитного вкладу «Миттєвий» до 31 січня 2015 року, особливістю якого є авансова виплата відсотків на наступний день після його відкриття.

Комментарий

Captcha