Украина / Промышленность

Благодійна допомога, як добра традиція

Залучившись підтримкою депутата Полтавської обласної ради в особі Володимира Онищенко, Голови Хорольської районної державної адміністрації Сергія Полупана, Голови Хорольської районної ради Юлії Бойко та місцевої преси, прес-секретар Хорольського МКК ДП Анна Сауся та заступник генерального директора з питань безпеки Олександр Морозенко здійснили почесну місію - благодійний візит до Кременчуцького будинку малютки. Цього разу гості прибули з різноманіттям сумішей – «Малиш», «Малюка», різновидами «Малишки», сухим молоком з вітаміном С, приправивши все це солодощами в асортименті.

Благодійників щиро зустрічав весь колектив закладу на чолі з головним лікарем Лідією Пересунько, з якою минулого разу, на превеликий жаль, не вдалося поспілкуватись. Керівник закладу гостинно провів гостей по ігрових кімнатах, показав харчоблок, де кипить робота, пральню з новою технікою, процедурну і не тільки. Чистота та затишок, кімнати залиті сонячним світлом, продовжують зеленіти квіти. В коридорах так само живуть іграшки, а стіни прикрашають нові роботи самих працівників – експозиції зі стрічок, стразів, методики квілінгу, картини вишиті хрестиком. Найбільшої уваги заслуговує самотканий рушник з символічним орнаментом, що принесла Лідія Василівна з дому. Вона поділилась по секрету, що це подарунок від свекрухи і налічує він на своєму віку більше ста років. Самі ж коридори умовно можна поділити на тематичні: море, ліс та особлива гордість за українську тематику. На шкафчику лялька-україночка, рушники, стрічки, віночки на стінах та, знову ж таки, робота працівниць – саморобна карта України в досить цікавій інтерпретації. Доречі, в «українській зоні» гості натрапили на холодильник і відкривши його головний лікар показала Хорольські «Малишку», «Малютку» та «Малиш», якими годують малюків.

У нашому закладі на сьогоднішній день живуть і ростуть 83 малюка. Серед вихованців 30 дітей-інвалідів. В медустанові працює 204 працівника, всі вони люблять свою справу, бо у кого не лежить душа до діток, той у нашому колективі не затримується, - розповідає Лідія Василівна приймаючи гостей у своєму кабінеті. З великою вдячністю згадує про усіх допомагаючих, адже «начинка» Будинку дитини зібрана по частинах : куплена за бюджетні гроші , подарована спонсорами.

На жаль, зустрітися з дітками не вдалось – тихий час. Та благодійникам дозволили зазирнути до груп: новенькі ліжечка, у найменших навіть з балдахіном, тепло і затишно. Самі ж малюки спокійно спали, а ті що вже прокинулись з цікавістю розглядали гостей.

Велике щастя мати причетність до допомоги крихіткам цього будинку. Будинку, де панує добро, щирість і любов, - говорять представники Хорольського комбінату дитячих продуктів. І наостанок хочеться закликати: «Не будьте байдужі! Відкривайте серця, бо хто, як не ми?».

Контактная информация

Похожие материалы

10.07.2012
«Хорольский молочноконсервный комбинат детских продуктов» признан лучшим производителем детского питания
Победителем премии «Made-in-Ukraine-2012: Лучший производитель в Украине» по выбору розничных сетей, дистрибьюторов и исследовательских компаний в категории «Детское питание» стал ПАО «Хорольский молочноконсервный комбинат детских продуктов».
16.10.2013
В октябре сеть гипермаркетов мебели «MARGO» приготовила акцию на гостиные
Сеть гипермаркетов мебели «MARGO» неизменно стоит на страже комфорта, гармонии и исключительного дизайна в доме. В октябре стартовала акция на гостиные: Каждый второй товар в чеке - дешевле на 50%. Бесспорно, дом – это самая важная часть жизни, а гостиная – его сердце, которое хранит самое заветное: покой и отдых.
09.10.2014
«Малиш» та теплі речі на підтримку військових Сходу
Нова партія допомоги від унікального підприємства України відправилась у зону АТО.

Комментарий

Captcha