Украина / Промышленность

Благодійна допомога, як добра традиція

Залучившись підтримкою депутата Полтавської обласної ради в особі Володимира Онищенко, Голови Хорольської районної державної адміністрації Сергія Полупана, Голови Хорольської районної ради Юлії Бойко та місцевої преси, прес-секретар Хорольського МКК ДП Анна Сауся та заступник генерального директора з питань безпеки Олександр Морозенко здійснили почесну місію - благодійний візит до Кременчуцького будинку малютки. Цього разу гості прибули з різноманіттям сумішей – «Малиш», «Малюка», різновидами «Малишки», сухим молоком з вітаміном С, приправивши все це солодощами в асортименті.

Благодійників щиро зустрічав весь колектив закладу на чолі з головним лікарем Лідією Пересунько, з якою минулого разу, на превеликий жаль, не вдалося поспілкуватись. Керівник закладу гостинно провів гостей по ігрових кімнатах, показав харчоблок, де кипить робота, пральню з новою технікою, процедурну і не тільки. Чистота та затишок, кімнати залиті сонячним світлом, продовжують зеленіти квіти. В коридорах так само живуть іграшки, а стіни прикрашають нові роботи самих працівників – експозиції зі стрічок, стразів, методики квілінгу, картини вишиті хрестиком. Найбільшої уваги заслуговує самотканий рушник з символічним орнаментом, що принесла Лідія Василівна з дому. Вона поділилась по секрету, що це подарунок від свекрухи і налічує він на своєму віку більше ста років. Самі ж коридори умовно можна поділити на тематичні: море, ліс та особлива гордість за українську тематику. На шкафчику лялька-україночка, рушники, стрічки, віночки на стінах та, знову ж таки, робота працівниць – саморобна карта України в досить цікавій інтерпретації. Доречі, в «українській зоні» гості натрапили на холодильник і відкривши його головний лікар показала Хорольські «Малишку», «Малютку» та «Малиш», якими годують малюків.

У нашому закладі на сьогоднішній день живуть і ростуть 83 малюка. Серед вихованців 30 дітей-інвалідів. В медустанові працює 204 працівника, всі вони люблять свою справу, бо у кого не лежить душа до діток, той у нашому колективі не затримується, - розповідає Лідія Василівна приймаючи гостей у своєму кабінеті. З великою вдячністю згадує про усіх допомагаючих, адже «начинка» Будинку дитини зібрана по частинах : куплена за бюджетні гроші , подарована спонсорами.

На жаль, зустрітися з дітками не вдалось – тихий час. Та благодійникам дозволили зазирнути до груп: новенькі ліжечка, у найменших навіть з балдахіном, тепло і затишно. Самі ж малюки спокійно спали, а ті що вже прокинулись з цікавістю розглядали гостей.

Велике щастя мати причетність до допомоги крихіткам цього будинку. Будинку, де панує добро, щирість і любов, - говорять представники Хорольського комбінату дитячих продуктів. І наостанок хочеться закликати: «Не будьте байдужі! Відкривайте серця, бо хто, як не ми?».

Контактная информация

Похожие материалы

18.05.2012
Цилиндры TITAN завоёвывают рынок Украины
Совсем недавно на рынке Украины появились замки и цилиндры TITAN. Однако продукция этой словенской марки уже пользуется большим спросом. И это совсем неудивительно, ведь за сравнительно небольшую стоимость производители предлагают хороший арсенал защиты против взломщиков.
14.09.2012
Компания «Миллер Брендз Украина» получила наивысшую награду украинской пивной отрасли – «Янтарную звезду»
14 сентября 2012 г. были объявлены результаты XV Международного конкурса пива, безалкогольных, слабоалкогольных напитков, минеральных и питьевых вод. Компания «Миллер Брендз Украина» получила Гран-при в двух номинациях, две золотые медали, а также удостоилась главной награды конкурса – «Янтарной звезды».
18.07.2011
Инком – партнер ДТЭК по внедрению SAP ERP
Компания Инком выступила партнером ДТЭК по внедрению проекта SAP ERP на ОАО "Шахта Комсомолец Донбасса".

Комментарий

Captcha