Украина / Выставки и Конференции

АТО: підтримка військових в осінньо - зимовий період

Хорол, 18 вересня – голова наглядової ради ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» Почеп Володимир Анатолійович особисто взяв участь у оперативній нараді, що пройшла у стінах Районної державної адміністрації.

Метою зібрання слугувало інформування громади про підсумки роботи комітету по наданню допомоги військовомобілізованим Хорольського району, які проходять службу на Сході України та організація роботи по подальшій підтримці військових на осінньо-зимовий період.

Серед присутніх у залі представники підприємств, господарств, громадських організацій, правоохоронних органів та члени родин – матері та жінки, чоловіки яких знаходяться у зоні антитерористичної операції.
Голова районної ради Юлія Вікторівна Бойко розпочала нараду зі слів подяки усім небайдужим: від підприємців до звичайного населення. Адже саме завдяки спільним зусиллям підтримуються військові з Хорольщини. Засоби індивідуального захисту, продукти харчування та всі інші речі - це результат співпраці свідомих громадян та те, що береже життя наших співвітчизників.

Дане зібрання показало перспективи допомоги та донесло до зацікавлених варіанти залучення. Зі зміною температурних умов змінюються й потреби на передовій. Тож великою проблемою виявляється брак коштів.

Для закриття даного питання одним із перших відгукнувся Володимир Анатолійович Почеп, який без зайвої демагогії сказав наступне: «Яка допомога потрібна, звертайтесь. Ми допоможемо, вирішимо. Підготуйте для нас офіційний запит на конкретні потреби. Ми готові продовжувати підтримку наших хлопців».

Контактная информация

Похожие материалы

15.02.2011
Круглый стол соберёт украинских оценщиков и представителей консалтинга
Международная бизнес-школа «Nikland» лидирует на рынке образовательных услуг нового поколения. Обучающие программы «Nikland» предназначены для тех, кто идёт в ногу со временем и не хочет останавливаться на достигнутом.
02.10.2013
«Акция «Лови момент!» от участников выставки «БЕЗПЕКА 2013». ТМ TWIST: получи скидку на Twist video system!
В рамках выставки «БЕЗПЕКА 2013» стартует маркетинговая акция «Лови момент!», направленная на повышение лояльности клиентов к новому оборудованию, производства компании «ЭФ ЭФ», которое входит в состав Twist video system (TVS).
14.06.2012
«АКВАРЕЛИ» выступили экспертом в дискуссии о недвижимости
7 июня в Киеве состоялась дискуссия о недвижимости «3% ипотека – это реально?».

Комментарий

Captcha