Украина / Выставки и Конференции

АТО: підтримка військових в осінньо - зимовий період

Хорол, 18 вересня – голова наглядової ради ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» Почеп Володимир Анатолійович особисто взяв участь у оперативній нараді, що пройшла у стінах Районної державної адміністрації.

Метою зібрання слугувало інформування громади про підсумки роботи комітету по наданню допомоги військовомобілізованим Хорольського району, які проходять службу на Сході України та організація роботи по подальшій підтримці військових на осінньо-зимовий період.

Серед присутніх у залі представники підприємств, господарств, громадських організацій, правоохоронних органів та члени родин – матері та жінки, чоловіки яких знаходяться у зоні антитерористичної операції.
Голова районної ради Юлія Вікторівна Бойко розпочала нараду зі слів подяки усім небайдужим: від підприємців до звичайного населення. Адже саме завдяки спільним зусиллям підтримуються військові з Хорольщини. Засоби індивідуального захисту, продукти харчування та всі інші речі - це результат співпраці свідомих громадян та те, що береже життя наших співвітчизників.

Дане зібрання показало перспективи допомоги та донесло до зацікавлених варіанти залучення. Зі зміною температурних умов змінюються й потреби на передовій. Тож великою проблемою виявляється брак коштів.

Для закриття даного питання одним із перших відгукнувся Володимир Анатолійович Почеп, який без зайвої демагогії сказав наступне: «Яка допомога потрібна, звертайтесь. Ми допоможемо, вирішимо. Підготуйте для нас офіційний запит на конкретні потреби. Ми готові продовжувати підтримку наших хлопців».

Контактная информация

Похожие материалы

03.11.2011
Решение по усовершенствованию технологии передачи данных МТС получило награду на Cisco Expo-2011 в Киеве
Киев, Украина – Оператор мобильной связи «МТС Украина», 100%-ная дочерняя компания ОАО «Мобильные ТелеСистемы», объявляет о победе в номинации «Модернизация ядра пакетной сети на базе платформы CRS-3» на ежегодной конференции Cisco Expo в Киеве.
29.01.2012
Искусство дарить праздник
Каждый человек мечтает работать в дружном, сплоченном коллективе с перспективой карьерного роста и хорошей зарплатой. Каждый руководитель компании хочет видеть в ней сотрудников, которые пропагандируют общую идею – добиться успеха любой ценой.
09.10.2013
16 октября в Киеве откроется выставка «GREENEXPO | Альтернативна энергетика»
16 – 18 октября в выставочном центре «КиевЭкспоПлаза» состоится пятая международная выставка «GREENEXPO | Альтернативна энергетика 2013».

Комментарий

Captcha