Украина / Выставки и Конференции

АТО: підтримка військових в осінньо - зимовий період

Хорол, 18 вересня – голова наглядової ради ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» Почеп Володимир Анатолійович особисто взяв участь у оперативній нараді, що пройшла у стінах Районної державної адміністрації.

Метою зібрання слугувало інформування громади про підсумки роботи комітету по наданню допомоги військовомобілізованим Хорольського району, які проходять службу на Сході України та організація роботи по подальшій підтримці військових на осінньо-зимовий період.

Серед присутніх у залі представники підприємств, господарств, громадських організацій, правоохоронних органів та члени родин – матері та жінки, чоловіки яких знаходяться у зоні антитерористичної операції.
Голова районної ради Юлія Вікторівна Бойко розпочала нараду зі слів подяки усім небайдужим: від підприємців до звичайного населення. Адже саме завдяки спільним зусиллям підтримуються військові з Хорольщини. Засоби індивідуального захисту, продукти харчування та всі інші речі - це результат співпраці свідомих громадян та те, що береже життя наших співвітчизників.

Дане зібрання показало перспективи допомоги та донесло до зацікавлених варіанти залучення. Зі зміною температурних умов змінюються й потреби на передовій. Тож великою проблемою виявляється брак коштів.

Для закриття даного питання одним із перших відгукнувся Володимир Анатолійович Почеп, який без зайвої демагогії сказав наступне: «Яка допомога потрібна, звертайтесь. Ми допоможемо, вирішимо. Підготуйте для нас офіційний запит на конкретні потреби. Ми готові продовжувати підтримку наших хлопців».

Контактная информация

Похожие материалы

03.06.2011
Компания Инком представила "Магазин будущего" на форуме Cisco
31 мая компания Инком приняла участие в третьем ежегодном форуме "Сети без границ", организованном компанией Cisco. Это мероприятие является наиболее авторитетным в сфере сетевых технологий и собирает лучших ИТ-профессионалов страны.
29.03.2012
Sales Bomb – почему первая?
Организаторы главной конференции в сфере продаж Sales Bomb заявляют о выходе на финишную прямую. Регистрации на официальном сайте мероприятия достигли своего пика. Регистрируйтесь! У Вас есть прекрасная возможность побывать в НСК «Олимпийский» всего за несколько недель до старта «Евро 2012», получить новый интеллектуальный и эмоциональный заряд!!!
24.10.2012
«БЕЗПЕКА 2012» — КУРС НА КРАЇНИ СХІДНОЇ ЄВРОПИ ТА СНД
23-25 жовтня у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходить сімнадцята міжнародна виставка індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2012».

Комментарий

Captcha