Украина / Выставки и Конференции

АТО: підтримка військових в осінньо - зимовий період

Хорол, 18 вересня – голова наглядової ради ПАТ «Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів» Почеп Володимир Анатолійович особисто взяв участь у оперативній нараді, що пройшла у стінах Районної державної адміністрації.

Метою зібрання слугувало інформування громади про підсумки роботи комітету по наданню допомоги військовомобілізованим Хорольського району, які проходять службу на Сході України та організація роботи по подальшій підтримці військових на осінньо-зимовий період.

Серед присутніх у залі представники підприємств, господарств, громадських організацій, правоохоронних органів та члени родин – матері та жінки, чоловіки яких знаходяться у зоні антитерористичної операції.
Голова районної ради Юлія Вікторівна Бойко розпочала нараду зі слів подяки усім небайдужим: від підприємців до звичайного населення. Адже саме завдяки спільним зусиллям підтримуються військові з Хорольщини. Засоби індивідуального захисту, продукти харчування та всі інші речі - це результат співпраці свідомих громадян та те, що береже життя наших співвітчизників.

Дане зібрання показало перспективи допомоги та донесло до зацікавлених варіанти залучення. Зі зміною температурних умов змінюються й потреби на передовій. Тож великою проблемою виявляється брак коштів.

Для закриття даного питання одним із перших відгукнувся Володимир Анатолійович Почеп, який без зайвої демагогії сказав наступне: «Яка допомога потрібна, звертайтесь. Ми допоможемо, вирішимо. Підготуйте для нас офіційний запит на конкретні потреби. Ми готові продовжувати підтримку наших хлопців».

Контактная информация

Похожие материалы

09.02.2012
«СТО экспо» — в тройке лидеров рейтинга всеукраинских автосервисных выставок 2011 года
Молодая профессиональная выставка для автосервиса «СТО экспо», которая впервые состоялась осенью 2011 года в Киеве, заняла второе место в рейтинге самых масштабных отраслевых выставочных событий прошедшего года в Украине.
15.09.2011
Все тонкости и особенности заполнения декларации по налогу на прибыль
В связи с большим количеством изменений в налоговом кодексе Украины на протяжении 2011 года, аудиторская фирма «Аксенова и партнеры» организовывает 20 октября 2011 года семинар-практикум «Налог на прибыль предприятия. Особенности заполнения декларации по налогу на прибыль».
14.03.2012
23 -24 мая 2012 г. в Киеве пройдёт «Международный Форум Посуды 2012» .
23-24 мая 2012 года, впервые в Украине, в Киеве будет проходить «Международный Форум Посуды 2012».

Комментарий

Captcha