Украина / Здоровье и медицина

Арахісове масло та його користь для здоров'я людини

За все своє життя людина з'їдає величезну кількість їжі, серед якої є як корисна, так і шкідлива їжа. Як ви думаєте, якої їжі людина з'їдає більше, корисної або шкідливої? Відповідаючи на це складне питання, слід повідомити, що це суто індивідуально, але якщо проаналізувати себе як «піддослідного кроля», то повідомляю, що ми більше вживаємо шкідливої їжі, і це не дивно.

Річ у тому, що у продажу є дуже мало корисної їжі. Наприклад, арахісове масло відноситься до корисних продуктів, оскільки воно містить дуже багато корисних для організму речовин. Якщо бути чесним, то будь-який продукт повинен бути корисним для організму, але це не завжди так. Деякі «підприємці» з великої букви, не переслідують мету випускати здорову і корисну їжу, а лише намагаються будь-якими законними і незаконними способами заробити якомога більше грошей. У них на першому місці особисті інтереси, ніж інтереси суспільства в цілому.

Ви, напевно, думаєте, яка дійсно може бути користь від цього арахісового масла. Саме про це ми зараз і поговоримо. Насправді, арахісове масло несе виключно користь здоров'ю людини, оскільки в 100 грамах масла міститься: білків 27 г, жирів 52,5 г, вуглеводів 15,5 г, вітамінів (в міліграмах): Е 9 мг, В1 0,3 мг, В2 0,13 мг, РР 13,74 мг, 200 корисних калорій (близько 15% денної потреби організму, який росте). Як бачите, це дуже калорійний продукт, і по цьому показнику воно не дуже поступається м'ясу, найпоширенішому джерелу енергії для організму людини. Оскільки, цей продукт містить багато кілокалорій, то його дуже корисно вживати дітям, оскільки їх організм дуже швидко росте, і йому потрібні сили і енергія для швидкого розвитку організму.

Ви і самі знаєте, що найдорогоцінніше, що є у людини, це його здоров'я, і про нього необхідно піклуватися, як слід, щоб прожити довге і щасливе життя. І арахісове масло вам в цьому допоможе. Виробництво цього продукту повинно бути організовано так, щоб продукція, яка поступає на прилавки магазинів, була завжди якісною і приносила користь кожному покупцю. Знайдіть у себе в місті цей продукт і купіть, спробуйте, і тоді ви самі зрозумієте, що дійсно краще вживати здорову і корисну їжу.

Контактная информация

Похожие материалы

25.06.2013
INTO-SANA: Болезнь Лайма (боррелиоз). Так ли страшен клещ?
Летом многие люди страдают от укусов насекомых. Достается не только детям, но и взрослым. Если укусы комаров и мошек доставляют только дискомфорт, то укус пчелы, осы или шершня может стать причиной опасной аллергической реакции – анафилактического шока, предупреждают специалисты клиники INTO-SANA.
16.02.2012
Проект по обучению украинских специалистов и руководящих кадров системы здравоохранения "Украина-Германия. Интеграция в Евросоюз"
По предварительной договоренности Украинской Федерации содействия охране здоровья гражданского общества с немецким научно-образовательным центром MAICO-MANNESMANN Wissenschafts-und Bildungszentrum Украина получила квоту на 2012 год для специалистов здравоохранения в количестве 300 мест, для прохождения обучения и практических занятий в области медицины.
09.07.2014
На помощь защитникам государства!
3 июля, в помещении Хорольской РГА состоялось очередное заседание коллегии, сформированной для решения главного в это нелегкое время вопроса - военных действий на территории Украины и пути помощи юношам Хорольщины, которые защищают свою Родину в зоне АТО.

Комментарий

Captcha