Украина / Здоровье и медицина

Арахісове масло та його користь для здоров'я людини

За все своє життя людина з'їдає величезну кількість їжі, серед якої є як корисна, так і шкідлива їжа. Як ви думаєте, якої їжі людина з'їдає більше, корисної або шкідливої? Відповідаючи на це складне питання, слід повідомити, що це суто індивідуально, але якщо проаналізувати себе як «піддослідного кроля», то повідомляю, що ми більше вживаємо шкідливої їжі, і це не дивно.

Річ у тому, що у продажу є дуже мало корисної їжі. Наприклад, арахісове масло відноситься до корисних продуктів, оскільки воно містить дуже багато корисних для організму речовин. Якщо бути чесним, то будь-який продукт повинен бути корисним для організму, але це не завжди так. Деякі «підприємці» з великої букви, не переслідують мету випускати здорову і корисну їжу, а лише намагаються будь-якими законними і незаконними способами заробити якомога більше грошей. У них на першому місці особисті інтереси, ніж інтереси суспільства в цілому.

Ви, напевно, думаєте, яка дійсно може бути користь від цього арахісового масла. Саме про це ми зараз і поговоримо. Насправді, арахісове масло несе виключно користь здоров'ю людини, оскільки в 100 грамах масла міститься: білків 27 г, жирів 52,5 г, вуглеводів 15,5 г, вітамінів (в міліграмах): Е 9 мг, В1 0,3 мг, В2 0,13 мг, РР 13,74 мг, 200 корисних калорій (близько 15% денної потреби організму, який росте). Як бачите, це дуже калорійний продукт, і по цьому показнику воно не дуже поступається м'ясу, найпоширенішому джерелу енергії для організму людини. Оскільки, цей продукт містить багато кілокалорій, то його дуже корисно вживати дітям, оскільки їх організм дуже швидко росте, і йому потрібні сили і енергія для швидкого розвитку організму.

Ви і самі знаєте, що найдорогоцінніше, що є у людини, це його здоров'я, і про нього необхідно піклуватися, як слід, щоб прожити довге і щасливе життя. І арахісове масло вам в цьому допоможе. Виробництво цього продукту повинно бути організовано так, щоб продукція, яка поступає на прилавки магазинів, була завжди якісною і приносила користь кожному покупцю. Знайдіть у себе в місті цей продукт і купіть, спробуйте, і тоді ви самі зрозумієте, що дійсно краще вживати здорову і корисну їжу.

Контактная информация

Похожие материалы

28.09.2011
Гемафонд представил доклад по клеточным технологиям в гинекологии и неонатологии на XIII - съезде акушеров-гинекологов Украины
XIII съезд акушеров-гинекологов Украины прошел в Одессе с 20 по 23 сентября этого года и, по некоторым данным, собрал рекордное количество участников со всех областей Украины.
18.06.2012
Watsons – это выгодно! Этим летом покупатели Watsons сами выбирают товары для экономии
Впервые в Украине появилась возможность сформировать свою собственную программу лояльности. В рамках новой акции «Выбери дополнительную экономию», организованной сетью красоты и здоровья Watsons, покупатели выбирают скидку 7% на две категории товаров, которая будет действовать на протяжении всего лета.
06.04.2011
На Украине озаботились проблемами лечения ЖКТ
На Украине был запущен первый специализированный веб-портал zheludok.com.ua, призванный повысить информированность украинского сообщества (пациентов и врачей) о желудочных проблемах, которые возникают вследствие повышения выработки соляной кислоты в желудке

Комментарий

Captcha